GAWEŁ sklep spożywczy

Lublin

Opinie o GAWEŁ sklep spożywczy

łaski

No własnie, jak tu z kasa na kasie, w sensie zarobie 2000 brutto?

klopsik

Ja tam byłam na rozmowie.Jakaś gadka szmatka tu już wyślemy na badania tu już do księgowej.Pobyłam tam parę godzin szło całkiem nieźle Ale facio jakiś niekumaty chciał żeby ktoś robił bez umowy za darmo. Chyba go powaliło.Odpuściłam sobie bo zadupie jakieś dosyć nieciekawa ta ruderka.

ultimo

Zgadzam się z przedmówcą to dno!!!

maza

Szukasz pracy tam nie szukaj stracisz tylko czas. Zdecydowanie nie należy do najmocniejszych cech pracodawcy. Jak tylko wspomnisz o umowie ogarnia go przerażenie no chyba,że coś zmieniło?????????????Hmmmm

Zostaw opinię o GAWEŁ sklep spożywczy - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GAWEŁ sklep spożywczy