Fandango Jan Orłowski Spółka Jawna, właściciel marki Greenpoint

Kraków

Opinie o Fandango Jan Orłowski Spółka Jawna, właściciel marki Greenpoint

daniel

wydaje mi się, ze są, troche na ten temat pisali w internecie.

olka

Brak szans na jakikolwiek rozwój, jedynie obsługa klientów (czasem rola niani dla dzieci klientów-oczywiście od klientki nie zawsze się usłyszy "dziękuję"). A płaca - pożal się Boże - bez umowy, dniówka 50 zł!

Martii

Firma ma bardzo słaby towar, nie mówiąc już o zabezpieczeniach przed kradzieżą. Pensje to najniższe krajowe, najwyższe stanowisko w sklepie kierownik-sprzedawca z bardzo słabą pensją. Najgorsza była odpowiedzialność za wszystko. Przeciętna firma, choć na święta nie zapominają o pracownikach i zawsze czymś uraczą.

Zostaw opinię o Fandango Jan Orłowski Spółka Jawna, właściciel marki Greenpoint - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fandango Jan Orłowski Spółka Jawna, właściciel marki Greenpoint