Planet Outdoor Gliwice

Gliwice

Opinie o Planet Outdoor Gliwice

adek
użytkownik zarejestrowany

wiecie co ja wszedlem na ich stone internetowa i widze ze maja duzo nizsze cenny ze sprzetem na wypray niz w sieciokach.

Maria

Czy coś się zmieniło w PO? Jak obecnie wygląda sytuacja po zmianie zarządu i wyrzuceniu szefa sprzedazy? Czy zmieniło się podejście do pracownika i klienta. Jak zmienił się system szkoleń, premiowania, rekrutacji? etc.

;)

Nie będę pisać jak jest....po prostu ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!

:-)

Witam. To fakt ze się zarabia tyle o ile ale jakiś czas temu również tam pracował-em,-am i uważam że Kierownik stara sie jak może aby atmosfera byla ok.To że firma nie daje wiekszych możliwości to coż...

Chciałam jeszcze dodać,że pracowałam tam jako studentka i bardzo miło wspominam tę pracę. Zawsze można było się dogadać. Atmosfera bez napięcia, miło i sympatycznie.

Pletwicka

Najlepiej narzekać i chcieć zarabiać jak najwięcej, a do roboty to już nie ma komu się wziąć. Może najpierw samokrytyka- ale to chyba jest za trudne co?

Zostaw opinię o Planet Outdoor Gliwice - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Planet Outdoor Gliwice