Tesco Wolska

Opinie o Tesco Wolska

rpm

wydaje mi się, ze dobra mają tam teraz obsługe, troche przemeblowali sklep i w sumie lepiej znaleźć produkty.

aiha

Jakas tragedia dawno nie bylam w tak brudnym i smierdzacym sklepie wszysko porozwalane wozki stoja byle gdzie przeszkadzaja swobodmie poruszac sie do sklepie wiecznie nie dzialaja terminale i tasmy na ktore wykladany jest towar . obsluga smierdzaca . smrud brud nie rozumiem czemu jakas odoba odpowiedzialna nie zareaguje na to sie tam dzieje . siedza w tym sklepie jak psy w budzie . dziwne ze ten sklep jeszcze funkcjonuje bo ja bym go juz dawko zamknela pozdrawiam

Zostaw opinię o Tesco Wolska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco Wolska