AUTO-MOTO EXPRES

Ząbkowice Śląskie

Opinie o AUTO-MOTO EXPRES

wąż

czy oferta na stanowisko ACCOUNT MANAGER jest nadal aktualna?

rysiek

gorąco placem firmę fhu auto moto expres (usunięte przez administratora) pełen profesjonalizm w każdym calu.

WITAM PRZYKRO MI CZYTAĆ NASZEJ FIRMIE TAKICH OPINII STARAMY SIĘ Z CAŁEGO SERCA POMAGAĆ I SPRZEDAWAĆ NAJLEPSZY TOWAR RAZ REKLAMOWAĆ WSZYSTKO CO JEST TYLKO MOŻLIWE , PRZYKRO MI ŻE KONKURENCJA ANONIMOWO WYPISUJE GŁUPOTY NA NASZ TEMAT A DOWODEM JEST ANONIMOWOŚĆ OSKARŻYCIELA . POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO NASZYCH SKLEPÓW WWW.KRAFTWELE.PL ORAZ (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o AUTO-MOTO EXPRES - Ząbkowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO-MOTO EXPRES