Opinie o GB English w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GB English. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GB English o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GB English w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa GB English w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

parminder singh Nowy wpis

Dear HR Manager; I am writing to express my keen interest in the position of a Lathe Machine Operator, CNC Turning Machine Operator, and Milling Machine Operator, as advertised. With three years of hands-on experience in these roles at Al Dobowi Industries in Umm Al Quwain, UAE, I am confident in my ability to contribute to the success and efficiency of your esteemed organization. Throughout my tenure at Al Dobowi Industries, I have honed my skills in operating and maintaining various machines, including lathes, CNC machines, and milling machines. My proficiency in interpreting technical drawings, adjusting machine settings, and ensuring precise measurements has enabled me to consistently deliver high-quality results. Additionally, I have a track record of adhering to safety guidelines and maintaining a clean and organized work environment. As a dedicated professional with a passion for precision engineering, I constantly strive to expand my knowledge and stay up-to-date with advancements in the field of machining. My educational background includes the successful completion of the 10th grade and an ITI certification, providing me with a solid foundation in the principles of machining and mechanical processes. My key strengths lie in my strong attention to detail, problem-solving abilities, and ability to work effectively both independently and as part of a team. I am eager to join a dynamic and forward-thinking organization like yours, where I can further develop my expertise and contribute to the growth of the company. I am excited about the opportunity to work with cutting-edge technology and make a positive impact on your production processes. Thank you for considering my application. I have attached my resume for your review. I would be delighted to discuss my qualifications further in an interview at your earliest convenience. Please feel free to contact me via email at (usunięte przez administratora) Looking forward to the possibility of becoming a valuable member of your team.

Co wchodzi w socjal GB English?

Emilia

Jedna z ostatnich opinii może faktycznie nie jest obiektywna ale jakby nie patrzeć chyba daje trochę do myślenia... jeśli faktycznie można było się tutaj tak rozwijać jak opisują to pewnie do dziś jest z tym jeszcze lepiej? Mimo że kiedyś narzekano tu na stawki ciekawa jestem jakie aktualnie tutaj obowiązują. warto się zatrudnić?

Nowy wpis
@Emilia

Szczerze mówiąc to nie, stawka to 25 zł za 50 min. czyli zdzierstwo, nie akceptują żadnych zmian w dostępności (czyli jeśli nie wiedziałeś ze za miesiąc będziesz chory i nie znajdziesz zastępstwa u innych lektorów to musisz pracować, nieważne jak chory jesteś). Pani z biura niemiła, raczej niechętna do pomocy. Szef jest w porządku, wyrozumiały i stara się pomagać w prowadzeniu lekcji, ale to chyba jedyny plus. Przynajmniej tak to wyglądało jak zwolniłem się jakiś czas temu (niedawno).

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie GB English? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Mój wpis nie będzie obiektywny. Pracowałam w biurze szkoły przez 5 lat. Przez te 5 lat zżyłam się z właścicielami, których do dnia dzisiejszego traktuję jak rodzinę. Nigdy, w żadnej innej pracy, nie otrzymałam tak dużego wsparcia, nikt nie motywował mnie bardziej do pracy, w żadnej innej pracy nie miałam tylu możliwości rozwoju, podkreślam - nigdy. Wiem, że metoda jest skuteczna, w ciągu 5 lat pracy widziałam efekty wśród wielu klientów. Wiem, że praca w charakterze lektora tą metodą nie jest dla wszystkich. Do zajęć lektorzy nie muszą przygotowywać się, jak do tradycyjnych zajęć, to raz. Istnieją inne możliwości prowadzenia zajęć, za które lektorzy otrzymują wyższe stawki. W razie wątpliwości, czy problemów dotyczących samego nauczania, są organizowane szkolenia a na każdy telefon czy maila z wątpliwościami metodycznymi odpowiada Właściciel. Powtórzę, że metoda nie jest do prowadzenia dla wszystkich, nie jestem w stanie zrozumieć jednak stanowiska osób, które siarczyście wypowiadają się na forach, jakie to stawki są niskie, jak tam rzekomo okłamują i wykorzystują. Z mojej perspektywy to kłamstwo. Nie odpowiadają warunki - nie podejmuj pracy, odejdź i przestań narzekać.

Justyna

W GB English pracowałam przez ponad rok na stanowisku asystentka biura i pierwsze skojarzenie jakie przychodzi mi na myśl to naprawdę świetna atmosfera! za którą zdecydowanie będę tęsknić. Poznałam wielu ciekawych ludzi z przeróżnych zakątków świata. Szefostwo wymagające, ale wyrozumiałe i otwarte na pomysły pracownika. Dużą zaletą jest też elastyczny grafik, dzięki temu mogłam pogodzić pracę ze studiami dziennymi. Dodatkowym atutem jest możliwość posługiwania się j. angielskim na co dzień oraz uczestnictwo w zajęciach. Będę miło wspominać to miejsce :)

Iga

Wiecie może coś o ewentualnej pracy? Jaka umowę dostaje się na początek?

Ola

Nie polecam tej placówki, słyszałam bardzo źle o niej opinie i chodziłam do niej, ale niestety trochę ta szkoła (usunięte przez administratora)ludzi, słabo uczą i źle traktują pracowników, omijać szerokim łukiem.

Daria

Najważniejsze, że GB English to dobry pracodawca i można spokojnie pracować.

W okresie mojego zatrudnienia wszystko było ok. Na wzmiankę zasługuje elastyczny charakter pracy oraz fajny zespół lektorów i super studenci.

Toto

Pracę w GB wspominam jako jedną z przyjemniejszych. Właściciele zawsze byli pomocni, nigdy nie zdarzyło im się jakieś zachowanie nie fair w stosunku do swoich pracowników. Atmosfera w szkole zawsze była świetna, nikt z nas nie narzekał :) Wypłaty przynajmniej w okresie mojego zatrudnienia zawsze na czas, często parę dni wcześniej.

Romek
@Toto

- Kolejna autopromocja!

Iza

@kowalski piszesz, że opóźnione wypłaty. Ile razy się tak zdarzyło i dlaczego wiesz może, rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Jeśli chodzi o niskie płace to czy nie było możliwości o podwyżkę?

Romek
@Iza

Podwyżka. Dobre. Znajdź prywatne zajęcia. Lepiej na tym wyjdziesz niż rozmowy z szefową o podwyżce.

kolwa

no w sumie ciekawe jak sobie teraz takie szkoły języków obcych radzą jak rynek jest już tak na maksa nasycony

anty

Pani dyrektor z początku bardzo miła, zachwala kim to nie są ale to tylko pozory. W rzeczywistości oszuści, którzy szukają taniej siły roboczej. Jeśli ktoś jest zainteresowany otrzymywaniem opóźnionej, śmieszno niskiej wypłaty to polecam GB English.

kowalski

Opóźnione wypłaty, niskie płace. Masakra. Odradzam współpracę.

byly lektor

W GB English placa lektorom okolo 20 zlotych za godzine na reke, a jednak na rynku warszawskim normalna stawka to 50 do 60 za godzine, dla tego tu jest OGROMNA rotacja lektorow. w ogule nie wiem jak to jest legalne. Jak mozna zyc na 1500 zlotych/m?

marti

świetna szkoła, świetni lektorzy, nauka przepiega sprawnie szybko, materiały można kserować(nawet w szkole:)) miła i sympatyczna atmosfera, czysta przyjemność z chodzenia!:)

oferta

myślę,że można spróbować..

Jerry

Jest zupełnie odwrotnie niż napisałeś. I pewnie nie pisał to marcin, ale właścicielka reklamuje tą pseudoszkołę. Kasa, kasa i tylko kasa liczy się.

ANNA

aBSOLUTNIE ODRADZAM OSZUŚCI NA CAŁEJ LINII , OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM PSEUDO PROFESIONALIZM A W GRUNCIE RZECZY NIc WIELKIE NIC

Zostaw merytoryczną opinię o GB English - Warszawa

• Jak się pracuje w GB English?

Zobacz opinie na temat firmy GB English tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GB English