Pałex S.C.

Chełm

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o Pałex S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałex S.C.

Driver wolbrom

Witam Czy znajdę druga firmę w okolicy która posiada Mercedesy ? Przyzwyczaiłem się do tego sprzętu a chciałbym zmienić pracodawcę

Ryszard

Przepraszam za kilka postów, net Aero2 :/

Ryszard

upadli

Ryszard

upadli

janek

Z tego co się orientuję to Pałex S.C. przestała działać i to już jakiś czas temu, nawet ich strona internetowa http://palexsc.eu/ nie działa.

Kuzynex

Nazywam się Michał Sobczykex i pracowałem w firmie SUSUŁEX PRO POLAND, tam były dużo gorsze warunki.

anonim

Polecam firmę PAŁEX pracowałem wcześniej w firmie PICZEX a tu przynajmniej jest beka jak mówie komuś gdzie pracuję.

Misiu

Ja polecam firmę Pałex. Mam porównanie bo jeżdziłem też w pięciu innych firmach transportowych. To jedna z lepszych firm, wiecie panowie ,że idealnie to nigdzie nie jest.

oszukany

ja też się domyślam kim jesteś. skoro kolego nie widziałeś w życiu innej roboty i boisz się samemu jeździć to miłej szarpaczki życzę i powodzenia.

zadowolony

Domyślam sie kolego kim jesteś...Nie znalazłeś rzadnego draivera ,który byłby w stanie cię polubić. Nie dziwię się że nie najeżdziłeś się tu długo i cię zwolnili skoro wszystko zawalałeś.Jak gadam z chłopakami wszyscy sa zadowoleni z wypłat,zawsze w terminie uczciwie,za paliwo i koszty nieudokumentowane nie obciąża się kierowców.Ale jesli chciałeś zeby ci prywatne mandaty płacili to bez komentarzy.Sprzęt nie jest najlepszy ale też nie jest najgorzej. Ja polecam tę firmę, jeżdze tu jako draiver i mnie nikt nie zmusza do przeginania tacho. Miła atmosfera, dobra kasa, uczciwe traktowanie .Wszystkim polecam firmę PAŁEX

anonim

Dla mnie ta firma jaknajbardziej ok,pracowałem kiedyś ,solidne i uczciwe podejście do pracowników.

anonim

Wątpie by ktos chcial zatrudnic sie w tej firme

Zostaw opinię o Pałex S.C. - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałex S.C.