SAJP S.C. CHOJNACKI ANDRZEJ JAKUBAS IRENA

Będzin

SAJP S.C. CHOJNACKI ANDRZEJ JAKUBAS IRENA

Opinie o SAJP S.C. CHOJNACKI ANDRZEJ JAKUBAS IRENA

Życzliwa

Odradzam pracę w jakimkolwiek sklepie w którym pracowników zatrudnia Sajp. Firma nie płaci pieniędzy nawet po upomnieniu się o wypłatę mają jakieś wymówki albo mówią,że już się za to zabierają. Niestety można tak sobie czekać parę dni.

Osoby szukające pracy w firmie SAJP S.C. CHOJNACKI ANDRZEJ JAKUBAS IRENA chcą wiedzieć ile mogą w niej zarobić. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o SAJP S.C. CHOJNACKI ANDRZEJ JAKUBAS IRENA - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAJP S.C. CHOJNACKI ANDRZEJ JAKUBAS IRENA