TSLogistic

Poznań

Opinie o TSLogistic

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Jak atmosfera, słyszałem, że ostatnio jest dobrze. Słabo piszecie na forum, miałem nadzieję na więcej opinii.

Ryna

jak atmosfera i warunki pracy ? Polecacie ?

Iwona

Obecnie TSLogistic poszukuje osób do pracy jako Spedytor Drogowy Międzynarodowy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie podpowiedzieć potencjalnym kandydatom? Na jakie warunki pracy mogą oni liczyć?

gs

Świentnie, ze atmosfera teraz u nich dopisuje @friend, bo w końcu dbanie o dobre relacje przyczynia się do sukcesu w firmie.

Zostaw opinię o TSLogistic - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TSLogistic