Wydawnictwo Medyk Sp. z o.o.

Opinie o Wydawnictwo Medyk Sp. z o.o.

Potwierdzam opinie. Praca sam w sobie ok, ludzie również ale trzeba mieć mocne nerwy żeby wytrzymać z dyrektorem. Trzeba również pilnować portfela. Dyrektor potrafi się pomylić na swoją korzyść.

Jeśli chodzi o prace w firmie Medyk, to jest całkiem w porządku, tyczy się to stanowiska kierowcy. Ludzie są przyjemni, tylko pensja mała 50 zł dniówki. Praca od 9-15 przeważnie o ile szef czegoś nie wymyśli po drodze. Ogólnie polecam jako prace przejściową, ale na pewno nie na stałe. P.S - kłucie się o swoje bo szefu strasznie żydzi!!!

Zostaw opinię o Wydawnictwo Medyk Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Medyk Sp. z o.o.