L&M delikates

Opinie o L&M delikates

Pracowałem w tym syfie jakiś czas temu i jak o nich teraz myślę to chce mi się (usunięte przez moderatora).szczególnie jak sobie przypomnę pokój socjalny dla pracowników. Bez okien, klimatyzacji, po 4 osoby w szafce z odzieżą, wolałem nie jeść , bo zapach przepoconej odzieży i butów przyprawiał mnie o mdłości. Gdzie są instytucje, które zezwalają na uruchomienie takiego sklepu???????? Teraz pracuję w innej sieci delikatesów i Pracodawcy M&L powinni się od nich uczyć.Trzymajcie się ludzie od nich z daleka.

Zostaw opinię o L&M delikates - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L&M delikates