COMFORT usługi sprzątające Artur Dorau

Grudziądz

Opinie o COMFORT usługi sprzątające Artur Dorau

Dominika

@astra, @lolek przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników szczególnie w sposób obraźliwy. Takie komentarze mogą być usunięte przez administratora forum.

Andu

Moim zdaniem to bardzo fajna sprawa taka COMFORT usługi sprzątające Artur Dorau, bo powiem Wam, że pan Artur jest naprawdę dobrym człowiekiem, któremu absolutnie nic nie można złego zarzucić, szanuje pracownika

Współpracownik

Ogólnie jestem załamany, jak to możliwe, że ten pan jeszcze działa na rynku. Czy nie ma sposobu na takie osoby? Wyłudził ode mnie towar na przelew i nie zapłacił. Sprawa w sądzie i nakaz zapłaty. Widzę, że nie jestem pierwszy oszukany. W ZUS zaległości, ale wszystko sobie załatwił bo żona w kontroli ZUS pracuje. Podsumowując ten pan jest przewodniczącym rady rodziców w szkole podstawowej swojego syna. Czy pan dyrektor i rodzice innych dzieci nie widzą z kim mają doczynienia?

Michal196

Witam wszystkich Pokrzywdzonych przez tego pajaca mnie tez oszukal jezeli potrzebujecie swiatka to tez moge wystapic ( usunięte przez administratora )

Agnieszka

Mnie też oszukał nie zapłacił mi za jeden dzień pracy

Michal196

Witam omijajcie tego oszusta klamie,niedostarcza chemi ,zwykly pajac szukajacy naiwnych kudzu do pracy jak przychodzi do wynagrodzenia klamie a Na koniec nieodbiera telefonow stracilem przez tego oszusta 1,5 miesiaca omijajcie te smieszna firme

paw-bie545@wp.pl
@Michal196 17.12.2014 18:49

spotkało mnie to samo jeżeli ci nie zapłacił podaj go do sądu ja to zrobiłem może to nic nie da ale nie mamy nic do stracenia ja mogę być świadkiem

Gość
@paw-bie545@wp.pl 17.01.2015 09:31

Jestem w takiej samej sytuacji jak pan.Jeżeli mógłby Pan świadczyć przeciwko Dorauowi byłabym wdzięczna.Proszę kontakt.Mój nr (usunięte przez administratora)

paw-bie545@wp.pl

nie płaci wcale po prostu po kilku tygodniach zrywa kontakt i zatrudnia nowych naiwnych daje fikcyjne umowy nie zgłasza do Zusu ogólnie oszust omijajcie tę firmę

pracownicy

Nie szanuje pracownika, nie płaci w terminie, jest nie słowny, zachowuje się jak dziecko.

Zostaw opinię o COMFORT usługi sprzątające Artur Dorau - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COMFORT usługi sprzątające Artur Dorau