Ginat

Lelystad-haven

Opinie o Ginat

Tez pracowałem w tej firmie. Praca i owszem nie lekka ale całkiem ciekawa. Bez znajomości języka trudno o lepszą. Atmosfera pol.-hol całkiem niezła. Dużo lepsza niż w Niemczech. Polacy pracujący tam to większość szuje i donosiciele (jak tylko znają język ang.), reszta alkoholicy. Oczywiście są wyjątki ale trzeba bardzo uważać, bo jak pracujesz koło takiego co potrafi się dogadać z Holendrem to on spieprzy robotę, a powie, że to ty. Jeśli takiemu się narazisz na prywatnym gruncie będzie na ciebie w pracy donosił. Oczywiście pełnia szczęścia jak zwolnią cię z pracy. To chyba standart polskich zachowań. Zawiść do bólu jeśli ktoś jest bardziej doceniony w jakikolwiek sposób. Chociażby, ze kogoś z rodziny zwolnili, a nie ciebie. No i jeszcze jedno pracują tam całe klany rodzinne z Polski i tak jak wyżej trzeba na wszystkich uważać.

Zostaw opinię o Ginat - Lelystad-haven

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ginat