Opinie o Biuro Rachunkowe "FABRYKA" w Bytom

Biuro Rachunkowe "FABRYKA"
2 12 23 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy Biuro Rachunkowe "FABRYKA" narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Pracownica

Nie polecam pracy w biurze fabryka, traktują pracownika jak maszynę do zarabiania pieniędzy dając najniższą krajową. Oczekują niewiadomo czego za śmieszne pieniądze, poza tym wszędzie czuć fałsz. Myślą że ludzie pracujący w fabryce nie dadzą sobie rady nigdzie indziej, a prawda jest taka że prace za 1500 zl znajdzie sie wszędzie, ba! Już mało kto daje najniższą krajową na start.

Nowy
@Pracownica

Poza tym oczekują, że pracownicy, którym ledwo starcza na życie, będą się cieszyć z tego jak rozwija się firma, gdy pracodawca przyjeżdża nowym autem z salonu :)

Anonim
@Pracownica

Witam serdecznie, może się pani wypowiedzieć więcej na temat zarobków jakie są proponowane pracownikom, umów oraz atmosfery jaka panuje w biurze? Dziękuje za odp.

Pracownica Nowy wpis
@Anonim

Zaczyna się od najniższej krajowej i w sumie jedyna podwyżka na jaką można liczyć to ta, gdy rząd podniesie najniższa krajowa. Umowy są na niepełne etaty, a atmosfera? Hmm, na dziewczynach jest wywierana zbyt duża presja czasowa, przez co większość jest nerwowa a góra tylko dokłada do pieca zamiast jakoś temu zaradzić. Tylko szukają pomysłów jak zrobić pracownikom pod górkę.

Konrad Nowy wpis

Może zapomnieliście wspomnieć o jakichś dodatkach do tej najniższej krajowej?

Asia Nowy wpis
@Konrad

Owszem były dodatki, ale szybko zostały zabrane, a jak były to i tak nic nie było wykazywane. Wszystko "na czarno".

Marta

@ag Dziękuję Ci za wypowiedź. Czy możesz napisać, w jakich konkretnie okolicznościach doszło do sytuacji, którą opisałaś? Jeśli dobrze Cię zrozumiałam, to ktoś z firmy FABRYKA kontaktował się z Tobą w sprawie pracy i taka nieprzyjemna sytuacja wynikła jak okazało się, że nie znasz lokalizacji firmy, tak? Popraw mnie, proszę, jeśli źle Cię zrozumiałam. Czy mogę ponadto spytać, co dalej potoczyło się w tej kwestii? Czy finalnie zostałaś zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
ag

Witam serdecznie. Miałam przyjemność rozmawiać z Panią przez telefon. Niestety na dzień dobry osoba ta w swoim głosie ujawnia swoją agresję podnosząc głos, plus do tego słaba komunikacja. Przypuszczam, że poprostu czesto zatrudniają kogoś nowego patrząc po tym, jak się ogłaszają na internecie. Po całej rozmowie wniskuję, że owej Pani się pomyliło, iż jej firma nie jest jedyną zatrudniającą ludzi do pracy. A już mistrzostwo i pretensja w jej głosie, że nie wiem gdzie znajduje się siedziba firmy pobiłą wszystko. Pomijam fakt, że codziennie wysyła się multum cv i nie sposób tego spamiętać to raz, a dwa zywkle w ogłoszeniach pracodawcy się nie przedstawiają, a piszą do czego szukają ;)

TakNie

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Biuro Rachunkowe "FABRYKA"? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Księgowa

Pracę w księgowości trzeba naprawdę lubić. Ale z tych wpisów widać, że firma ma sporo wrogów, którzy życzą jej kłopotów Może to konkurencja?

GNFA
@Księgowa

To raczej nie konkurencja tylko klienci, którzy zostali oszukani albo wpakowani w kłopoty. Niestety fakt jest taki, że Biuro Rachunkowe "FABRYKA" to najgorsze biuro jakie znam. I tak jak ktoś już wcześniej wspomniał, dziewczyny, które tam pracują są bardzo miłe, ale szefostwo patrzy tylko na siebie i tylko na to aby im było dobrze. Nie doceniają pracowników. Śmieciowe umowy na śmieszne etaty żeby tylko jak najmniejsze skladki płacić... Klientów też nie szanują, a wręcz przeciwnie, czasem potrafią ich wpakować w kłopoty. Bardzo szczerze nie polecam tego biura!

Tunia

Chociażby dlatego, że często dziewczyny nie znają aktualnych przepisów, personel jest słabo wykształcony oprócz chyba 2-3 osób, a o sposobie księgowań i pracy decyduje szefowa. Faktycznie jest tak, że w krytycznych momentach wypina się na podatnika pozostawiając do samemu sobie. Na pracowników zresztą też :) Faktem jest, że liczy się przede wszystkim kasa. Zawsze "spadnie na cztery łapy" a kłopoty zostają do rozwiązania klientowi.

Tak9Nie

Tunia

maga

a niby dlaczego urzad skarbowy ma sie za nich wziac?

Delfia

Dziewczyny, które tam pracują są ok. Nie mam im nic do zarzucenia. Po rozwiązaniu umowy wciąż mam kontak z p. Kasia, czy p. Ania.... Są pomocne, nie tylko miłe.

ella

Do czasu jak się Urząd Skarbowy za Was nie weżmie.

ella

Życzę powodzenia. Pani jest ubezpieczona i wypnie na Was dupę, a Wy zapłacicie jak Was US dojdzie.

Agnieszka

Korzystam z Biura pół roku i naprawdę nie rozumiem powyższych wpisów. Pełen profesjonalizm w każdym calu, życzliwość i troska o klienta. Opłata za wydanie dokumentów - jasna sprawa w każdym biurze. Wszystkim gorąco polecam Biuro Rachunkowe Fabryka. Mając takie ksiegowe można spać spokojnie.

Tak6Nie

Kamila

moja ocena pracy biura rachunkowego "FABRYKA" to prawda sa tylko po to zeby czerpac kase..ajentów żabki przestrzegam przed tym biurem chociaż poleca go jedna z oficjalnych partnerek żabki Pani Hanna Kapela. nie wiem jaki ma w tym zysk ale to ponoć ja to biuro obsługuje od wielu lat.. dla ajentow to wyglada tak biuro informuje że masz "tyle podatku do zapłacenia" ale jak im zapłacisz połowe to nie zapłacisz nic tego podatku......im wiecej wykładasz kasy tym większy ci podatek wychodzi...jak poprosisz w trakcie trwania umowy o wydanie twoich dokumentów (czego prawnie nie ma ci prawa biuro odmówic) to przyjedzie włascicielka i powie ci"ze jak zabierzesz czasow dokumenty to dla niej to jest utrata zaufania i rozwiązujemy współprace". Ale jak zakonczysz dzialalność to sie okaże że jak chcesz dokumenty chociaz przy ostatnim rachunku zapłaciłeś wiecej i miałeś tylko na koniec roku zgłosić sie po dokumenty i pit-a to nie dostaniesz jak nie zapłacisz 120zl za dokumenty i 50 zlza pita bo jest to w umowie. prawda jest to w umowie dlatego nie sluchajcie dużo mowiacej włascielki co wam mowi tylko patrzcie co podpisujecie.

Tak4Nie

lala

Tak zgodzę się !! Widzę wiecej osób zostało wkęcone w manipulacje pewnej ukrainki z polskim pochodzeniem !! Niby super firma na czas umią przyjść tylko po pieniądze a jak jakiś kłopot radź sobie w skarbówce sam ale im zapłać! Mam same problemy w urzedzie skarbowym przez ich pracownice która wkażdej wiadomosci do mnie uzywa słowa "kasa" nie umie nawet napisać prosze o uregulowanie fv tylko pisze daj kase to ci rozlicze

gini 13

Tak to prawda pieniazki to oni kochaja wyciagac z ludzi nigdy nie sa na czas chyba ze po pieniadze

sim

To biuro to jedno wielkie czepanie kasy jednej ukraince ktora oferuje pomoc i co tylko tymczasem wycycka cie do dna i zostawi z dlugami !!!!

Tak7Nie

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe "FABRYKA" - Bytom