KLK S.A.

Katowice

Opinie o KLK S.A.

Maja

Czy podejmując pracę w KLK S.A. możemy wykonywać pracę zdalnie? To możliwe rozwiązanie w firmach o profilu informatycznym. Jest to bardzo korzystna opcja dla pracownika, który, często z przyczyn losowych, nie może dotrzeć do miejsca pracy. Pozwala to na elastyczne dopasowanie pracy do innych obowiązków.

pikuś

romek, a wiesz coś więcej na ten temat co jak gdzie i kiedy ? Nie słyszałem ostatnio żeby poszukiwali ludzi.

Damaris

Witajcie, Czy ktoś mógł by się wypowiedzieć jaka atmosfera panuje w Atende w Mysłowicach? Jak traktują informatyków z doświadczeniem ~5 lat?

MerryJane

Firma KLK S.A. opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. KLK Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych oraz ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5674938?keywords=&region=

Beata

KLK nie upadło, kontynuacja działalności pod nazwą Atende SA. Aktualna siedziba centrali mieści się w Warszawie, natomiast ekipa z Katowic rezyduje w nowym budynku w Mysłowicach.

rach
@Beata 29.04.2014 08:33

Beata
@rach 31.01.2015 00:18
To niby czemu tutaj powyżej oferty pracy sa wystawione przez KLK, a nie jakieś atende, chyba nie zmienili tej nazwy....

MerryJane zabłądziła i pisze o zupełnie innej firmie z innej branży.

mala

Praca w KLK S.A. Nic szczegolnego - jak kazda inna, zadnych kokosow. Stosunki miedzyludzkie na linii przelozony-pracownik, pracownik-pracownik - w zaleznosci od dzialow - ogolna zasada - trzymaj jezyk za zebami bo nie wiesz z kim rozmawiasz i gdzie sie to doniesie, a ten kto sie do ciebie smieje - odwroci sie i cie obsobaczy. Kiedys bylo lepiej - ale mlodziez wprowadzila swoje wlasne zasady z ktorymi nie kazdy sie moze zgadzac. Chcesz do Nas przyjsc - nie spodziewaj sie cudow. W ostatnim czasie pojawily sie pewne "zawirowania" personalne ale mysle ze na tym sie zakonczy i bedzie juz tylko lepiej.

optymista

Jest dobrze ,ale będzie jeszcze lepiej , dogoniliśmy inne firmy ,a niektóre nawet przegoniliśmy. Na przykład w cięciu płac przegoniliśmy :-)

wyrocznia

Firma zwalnia ,tnie zarobki , brak pomysłu na wyjście z dołka. A rozwiązanie jest proste ,zwolnic (usunięte przez moderatora) i im podobnych ,zając się pozyskiwniem klientów , a nie mieleniem w systemie .Szukający pracy trzyjcie się od KLK z daleka.

to ja

On nie wyleci , jest jak huba drzewna. Jak już się przyssał to go nie oderwiesz

karamba

Od stycznia bedzie OK, jak (usunięte przez moderatora) wyleci z roboty ...

abrakadabra

Niby wszystko ok ale jednak do czegoś się zawsze można przyczepić

zzz

Dyrektor przeczytal juz tyle ksiazek z dziedziny psychologi i zna wszystkie metody perswazji oraz wywierania wplywu na pracownika, ze nie ma takiego pracownika, ktory zrozumialby o co jemu chodzi.

psikuta

Moi ludzie niech lepiej uwazaja na to co tutaj piszą !!!

marek

do roboty psikuty jedne a nie wypisywac głupoty za miedzą

anonim2

anonimowy - 2009-07-22 14:51:44 Czego chcecie, super jest koleś. Super to on pierniczy głupoty ;)

sędiza

Jest super więc o co Ci chodzi ?

anonimowy

Czego chcecie, super jest koleś.

bylo by super gdyby nie (usunięte przez moderatora)

elektryk

Wszystko OK

Zostaw opinię o KLK S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLK S.A.