Gaskains ltd

Seling

Opinie o Gaskains ltd

Magda

Byłam tam 2 lata temu(usunięte przez moderatora)Okłamują, zmuszaja do pracy nawet jesli sie zle czujesz, płacą marne pieniadze, mieszkasz nawet w 6 osob w karawanie i to mzoesz mieszkac z rumunami, litwinami niewazne;/ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , a i Rumuni tam rzadza, i czuja sie tam panami, wiec wykorzystuja inne narodowosci, a jak wszyscy wiedza, rumuni to nie ludzie to małpy ! Nie jedzcie tam !!! Pozdrawiam:D

Marcin

Byłem tam w 2009r Dużo ludzi, ciężka praca zarobki marne w granicach 150 funtów na tydzień. Typowa farma dla (usunięte przez moderatora)Pracuje tam 600 osób.

Zostaw opinię o Gaskains ltd - Seling

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gaskains ltd