Agencja Rekrutacyjna Link2europe

Kraków

Opinie o Agencja Rekrutacyjna Link2europe

Iwona

Cześć! Widzę, że na stronie internetowej Agencji Rekrutacyjnej Link2europe znajduje się wiele ofert pracy. Poszukiwani są pracownicy z konkretnymi umiejętnościami - stolarz, tapicer. Czy zdarzają się rownież rekrutacje dla osób, które nie mają konkretnego zawodu, ale poszukują pracy w innym kraju?

Iwona

Agencja Rekrutacyjna Link2europe obecnie prowadzi wiele rekrutacji, między innymi na stanowisko PRZEZWAJACZ SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH (praca w Belgii). Jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie były Twoje wrażenia z pracy za granicą za pośrednictwem tej firmy?

ygtf

hej no pewnie ze mozna sprobowac czemu by nie :D zwlaszcza ze teraz maja na prawde sporo ofert np, na stanowisko tokarza CNC w Niemczech wymagana jest miedzy innymi dobra znajomość języka niemieckiego ..

On

zaraz sie wyloze na plecy,trzeba placic 500 euro za zakwaterowanie.to sa jakies jaja

Ona

Witam,czekamy na opinie.

Zostaw opinię o Agencja Rekrutacyjna Link2europe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Rekrutacyjna Link2europe