Opinie o Magit w Psary

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Magit. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magit w Psary

Czy firma Magit udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czy firma Magit kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Magit Nowy wpis

Tak. Kobiety i mężczyźni mają takie same stawki na równorzędnych stanowiskach.

Czy w Magit możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Magit

Wypłaty są raz w miesiącu ostatniego dnia miesiąca.

Halina
@Magit

I są one terminowe? :-) Czy zdarzają się jakieś opóźnienia?

@Halina

W całej historii firmy nigdy nie zdażyło się opóźnienie tego terminu.

Czesław
@Magit

O to super. To jak już gadamy o wypłatach to może napiszesz jakie są stawki? Myślę żeby złożyć papiery ale wolałbym wcześniej zorientować się w wysokości zarobków.

stefano Nowy wpis
@Czesław

Jak ktoś już wspomniał budżet mają ograniczony więc nie licz na wysokie stawki.

Kaczu

Odbyłam rozmowę rekrutacyjną w firmie Magit przy ul. Soltysowickiej we Wrocławiu na stanowisko pracownika biurowego. Pracodawca nie miał wygórowanych oczekiwań, najważniejsze dla nich było posiadanie statusu studenta ponieważ budżet na to stanowisko był ograniczony. Zostałam zaproszona na rozmowę, pierwsza odbyła się z całkiem miłą panią, która opowiedziała jak wygląda praca na danym stanowisku. Następnie w ten sam dzień zaproszono mnie na rozmowę z zarządem, która odbyła się następnego dnia i nie miała żadnego sensu. Na początku poproszo mnie bym wypełniła kwestionariusz osobowy, który głównie dotyczył pracy w zespole. Następnie pani wprowadziła dane do komputera wydrukowała i przekazała zarządowi. Rozmowa odbyła się z dwoma starszymi panami, którzy sami chyba nie wiedzieli po co zostałam tam zaproszona. Rozmowa przebiegła tak że panowie nie pytali kompletnie o nic, sama musiałam prowadzić rozmowę, ze strony zarządu nie padło żadne pytanie , również nie byli w żaden sposób przygotowani, bo nie mieli zielonego pojęcia co znajduje się w moim CV. Także ta rozmowa nie miała kompletnie żadnego sensu. Warunki jakie zaproponowanego- słabe. Umowa zlecenie na 3 mies. Z przedłużeniem do pół roku. A potem wielka nie wiadoma, albo przedłużą umowę albo trzeba będzie wznowić poszukiwania pracy ponieważ nie wiadomo czy będą środki przeznaczone na to stanowisko. Brak stabilności. Na końcu zapewniono mnie że niezależnie od decyzji zostanę poinformowana o przebiegu rekrutacji, która już się zakończyła, do dziś nie dostałam żadnego telefonu ani żadnej informacji a to samo świadczy o firmie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Magit? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Patrycja

A wymagają innych języków oprócz angielskiego?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Magit odbywa się również w języku angielskim?

Arkadiusz Wądrzyk

Zależy od stanowiska na które aplikujesz. Jeżeli do działu tłumaczeń to możliwe, że część rozmowy odbędzie się w języku angielskim.

Jaki dress code obowiązuje w Magit?

Arkadiusz Wądrzyk

Nie ma wymagań specjalnych co do dress codu. Podchodzimy do tego dość luźno.

Bartek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Liczyłem na jakieś informacje a tu cisza!!

grzesiek

Ja tam od dawna nie widziałem od nich nowych ofert pracy @miger.. widocznie mają już komplet serwisantów i tłumaczy.

biurowa beatka80

jestem bardzo doświadczona we wszelkich sprawach biurowo - logistyczno - administracyjnych, pracowałam w wielu różnych biurach w wielu różnych branżach, czy obecnie mam w takim razie szanse na jakieś atrakcyjne zatrudnienie w firmie Magit? słyszałam że potrzebują nowych pracowników do biura ale nie umiem tego w internecie zweryfikować, pomożecie?

Przemek

Panowie na gumtree znalazłem ogłoszenie do pracy na serwisie. Możecie coś o tym napisać, oraz jakieś info o zarobkach?

Tromek

No to albo istnieje albo nie istnieje. Chociaż w państwie polskim to różnie z tym bywa. Oby Magit nie był tego przykładem...

Bogusław

Informacja o tym, że magit nie istnieje to spore nadużycie. Firma funkcjonuje raczej na przyzwoitym poziomie. Tylko kwestia pozostałych aspektów typu kasa, wolne.

seagrave

ciekawe. jestem w trakcie wypełniania ankiety do działu lokalizacji i tłumaczeń, którą przedwczoraj przysłał mi mailem [usunięte przez moderatora]. płacą tam przynajmniej z 1500 netto?

rb

Magit już nie istnieje. Wyprzedają sprzęt. Niestety nie udało się im przetrwać.

Jeśli lubisz pracować po 12h [usunięte przez moderatora] to warto

a jak jest w innych dzialach? da sie wytrzymac? jakie sa zarobki? jak dziala zespol tlumaczy? warto aplikowac?

Eks pracownik

Raczej paragraf 22, tylko w ogóle nieśmieszny. Stała presja ze strony zarządu na wyniki i brak jakiegokolwiek wsparcia. Jeżeli jakimś cudem coś zdziałasz, to na 100% ktoś coś po drodze spartoli. Do tego nigdy nie wypłacają obiecanych prowizji.

gość

wszystko ok!

Zostaw merytoryczną opinię o Magit - Psary

• Jak się pracuje w Magit?

Zobacz opinie na temat firmy Magit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.