Magit

Psary

Opinie o Magit

grzesiek

Ja tam od dawna nie widziałem od nich nowych ofert pracy @miger.. widocznie mają już komplet serwisantów i tłumaczy.

biurowa beatka80

jestem bardzo doświadczona we wszelkich sprawach biurowo - logistyczno - administracyjnych, pracowałam w wielu różnych biurach w wielu różnych branżach, czy obecnie mam w takim razie szanse na jakieś atrakcyjne zatrudnienie w firmie Magit? słyszałam że potrzebują nowych pracowników do biura ale nie umiem tego w internecie zweryfikować, pomożecie?

Przemek

Panowie na gumtree znalazłem ogłoszenie do pracy na serwisie. Możecie coś o tym napisać, oraz jakieś info o zarobkach?

Tromek

No to albo istnieje albo nie istnieje. Chociaż w państwie polskim to różnie z tym bywa. Oby Magit nie był tego przykładem...

Bogusław

Informacja o tym, że magit nie istnieje to spore nadużycie. Firma funkcjonuje raczej na przyzwoitym poziomie. Tylko kwestia pozostałych aspektów typu kasa, wolne.

seagrave

ciekawe. jestem w trakcie wypełniania ankiety do działu lokalizacji i tłumaczeń, którą przedwczoraj przysłał mi mailem [usunięte przez moderatora]. płacą tam przynajmniej z 1500 netto?

rb

Magit już nie istnieje. Wyprzedają sprzęt. Niestety nie udało się im przetrwać.

Jeśli lubisz pracować po 12h [usunięte przez moderatora] to warto

a jak jest w innych dzialach? da sie wytrzymac? jakie sa zarobki? jak dziala zespol tlumaczy? warto aplikowac?

Eks pracownik

Raczej paragraf 22, tylko w ogóle nieśmieszny. Stała presja ze strony zarządu na wyniki i brak jakiegokolwiek wsparcia. Jeżeli jakimś cudem coś zdziałasz, to na 100% ktoś coś po drodze spartoli. Do tego nigdy nie wypłacają obiecanych prowizji.

gość

wszystko ok!

Zostaw opinię o Magit - Psary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magit