Logis-System

Poznań

Opinie o Logis-System

ori

nie wiem jak bylo wczesniej w firmie wiec nie bede sie wypowiadal na ten temat, natomiast wiem ze teraz jest bardzo dobrze,kolega pracuje na magazynie i chwali sobie tam prace

bw

exll - 2012-02-13 23:21:09 To jest jedna z tych firm którą nie warto sobie zawracać nią głowy !!!Głupi jesteś.Pracowałem tam,jest to firma w 100 % wiarygodna,wypłacalna,i z dobrą atmosferą w pracy,ale jak komuś się robić nie chce to takie bzdury wypisuje.Niestety ze względu na zły stan zdrowia musiałem zrezygnować z tej pracy,gdyby nie to,pewnie do tej pory bym tam pracował.Trzeba się tam napracować,ale owoc tego jest co miesiąc 10 ego.

exll

To jest jedna z tych firm którą nie warto sobie zawracać nią głowy !!!

Zostaw opinię o Logis-System - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logis-System