Opinie o „Morrison” UK w Wakefield

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy „Morrison” UK. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w „Morrison” UK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Morrison” UK w Wakefield

Wiestrans Nowy wpis

Witam nie polecam tej spedycji żadnemu swojemu nawet wrogowi ,poprostu porażka 0 współpracy, nie odbierają telefonów w razie jakichkolwiek problemów,zlewka olewka po całej linii przewoźnika oczywiście nie polecam współpracy z tą spedycja

Daga Nowy wpis

@małami a zdradzisz jaka mniej więcej stawka? i czy nie ma opóźnień w wypłatach?

małami

Pracuję w Morissonie,nie narzekam na wypłacane wynagrodzenie.Tylko na atmosferę w zakładzie.Zwłaszcza na polki są okropnie zawistne i fałszywe.Poza tym kamery,kamery i agencja która wciąż zastrasza ludzi prze siebie przyjętych.

JOLANTA.N Nowy wpis
@małami

Z tym się zgadzam.pozdrawiam

Szon Nowy wpis

Nie mam gdzie napisac ale to co jnuzwyprawiaja W mORRISONS sTOCKTON TO JUZ PRZECHODZI LUDZKIE POJECIE Wczoraj uroczyscie zamkneli na koldki toalety , klucz ma byc u menagera tylko go znajdz? Morde dra na cala hale nikt juz normalnie nie odzywa sie . Lenie i nieroby liza (usunięte przez administratora) superwajzoerom i kabluja aby samemu nie robic . to jest kpina- wiecej opierdalaczy niz robotnikow - sziter nie robi ,tim nie robi .superw. nie robi gdzie jest jakikolwiek nadzor nad tym burdelem jakas panienka zarzadza tym przybytkiem pokazujac sie raz na tydzien w pracy. Moj glos nic nie da ale moze ktos wreszcie da znac gdzie trzeba !!!!

Maciek

Pracowałem w fabryce mięsa przez 6 tygodni. Praca nie jest ciężka. Zarobki dobre, nawet teraz gdy jestem w Polsce od ponad tygodnia dostaje wypłatę. Zależy do której agencji sie pójdzie Assist leci trochę w kulki ze tak powiem i czasami problemy są z wyplatami, natomiast Staffline polecam. Wypłata zgadza się co do grosza, idzie załatwić wszystko. Ja byłem na ostatnim szkoleniu gdzie były pisemne egzaminy, teraz są na komputerach i jest podobno ciężej. Generalnie na zimę jest mniejsze zapotrzebowanie wiec nie ma co próbować nawet bo kontraktowcow podobno czasami odsyłają. Dużo Polakow którzy są pomocni. Jeśli ktoś chce dorobić przez wakacje tak jak ja to polecam.

Prawda

Pracujé od 3 lat w tej fabryce i co sie okazalo.. przez ich "bezpieczná" prace mam uszkodzony kregoslup jaki i kazdy z ludzi ktorych znam, w tejze fabryce pracujacych. Brak prawdziwej kontoli stanowisk pracy... o ile sá, sá one przeplacone... poniewaz co drugie stanowisko pracy prowadzi do powaznego uszczerbka na zdrowiu... nie polecam...

Gwiazda

Pracuję w jednej z fabryk Morrisona przez agencje od roku i warunki są tam fatalne. Problemy z wypłacaniem pensji zdarzają się notorocznie co tydzień na payslipie mamy mniej godzin niż w rzeczywistości przepracowaliśmy,upominając się o swoją pensje jak o jałomużną zostajemy odsyłani z formą do wypełnienia którą w sumie można wypełniać i 10razy a i tak swoich pieniędzy nie da się odzyskać,wszyscy o tym wiedzą a nikt nic z tym nie robi.Na payslipie mam stawkę niższą niż w kontrakcie mimo tego że walczyłam o wyrównanie nic się nie dzieje ciągle zostaje zbywana.Kobiety pracujące w agencji mają ogólnie pracowników za nic,zero szacunku czy chociaż konsekwencji w wykonywanej przez nie pracy.Kierują się prywatnymi sympatiami gdzie nie powinno mieć to miejsca w ich pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o „Morrison” UK - Wakefield

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Morrison” UK?

Kandydaci do pracy w „Morrison” UK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Morrison” UK