Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Praca.gov.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań. Poszukiwani są Monter. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Artur Nowy wpis
Klient

Witam, podziele sie i ja opinia o firmie UNI-PLAST. Bardzo profesjonalne podejscie do klienta od mometu rozmowy o inwestycji, przez realizacje oraz w razie potrzeby usuniecia niedociagniec pomontazowych, ktore zawsze sie zdarzaja. Okna bardzo dobrej jakosci, znakomita opieka nad klientem. Panowie montujacy okna wiedza co robia. Polecam i w przyszlosci jesli okna to w moim przypadku tylko z UNI Plast z Lubania Zreszta wystarczy porozmawiac z Szefem Firmy, Panem Krzysztofem i pierwsze wrazenie zapewne bedzie takie jak w moim przypadku. Zaufanie, profesjonalizm i kompetencja od pierwszego wejrzenia. Pozdrawiam Firme i Team

Oszukana klientka
Klient

witam . Chciałaby przestrzec przed UNI_PLAST z Lubania. Zamówiłam okna i rolety zewnętrzne , elektryczne wraz w parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Ich pracownik robił pomiary. Zamówiłam też okna , które miały być węższe od poprzednich. W związku z tym zgodziłam się aby ich pracownik za moją oczywiście odpowiednią opłata ( zgodnie z ich cennikiem) zamurował nadwyżkę oraz ją otynkował z wewnątrz jak i z zewnątrz. Oczywiście firma za każda czynność naliczyła sobie opłaty. Ja to rozumiem , nie chcę nic za darmo. Problem w tym , że za gazo-pustaki o wybranych parametrach ja płacę extra . A firma zamurowała o innych parametrach , dużo bardziej cienkie a więc o wiele tańsze. Ja ze swojej strony teraz muszę na te wybrane kawałki wkleić podwójne ocieplenie ze styropianu aby utrzymać estetykę ściany i jej wyrównanie lica ściany. W tym fazie , już mnie naraziła na dodatkowe koszta ocieplenia ściany. Płacę za grubsza ścianę dla nich aby później położyć odpowiedniej grubości styropian.Zapłaciłam za otynkowanie z wewnątrz oraz zewnątrz nowo wymurowanych murków. Firma otynkowała tylko od wewnątrz. Od zewnątrz nie tylko ,że nie otynkowała to nawet nie poobcinała pianki montażowej przy oknach. Następnym "SUPER POSUNIĘCIEM " z ich strony jest montaż zbyt wąskiego zewnętrznego parapetu zewnętrznego. Parapet opiera się o ścianę, nie ma wymaganej odległości co najmniej 3 cm. Oczywiście to nie wszystko. NAJCIEKAWSZE ZOSTAWIŁAM SOBIE W OPISIE NA KONIEC. 2 okna są zamontowane w pokoju o powierzchni 16m2 na jednej ścianie. Między oknami jest 60cm murek. A okna są zamontowane: jedno wyżej w stosunku do drugiego o CAŁE 2 CM, a poza tym JEDNO OKNO JEST ZAMONTOWANE GŁĘBIEJ W NISZY OKIENNEJ W STOSUNKU DO DRUGIEGO OKNA O 2,5-3 CM. Tak wiec parapety wewnętrzne jedne są bardziej wchodzące w głąb mieszkania niż drugie w stosunku do ściany. Jest jeszcze wiele innych nieścisłości a właściwie BUBLI wykonanych przez firmę UNI-PLAST z Lubania. Bo zamówiłam tez okno do kuchni. A tam parapet wewnętrzny i zewnętrzny zamontowane są po skosie. I wiele innych błędów w montażu. Aż się wierzyć nie chce , ze można robić tak ELEMENTARNE BŁĘDY. Próbowałam się dogadać aby dokonano poprawek. Niestety firma nie reaguje a ja sprawę kieruje do sądu. Przestrzegam wszystkich przed kupnem okien wraz z montażem z tej firmy. Dla zainteresowanych osób mam do wglądu zdjęcia okien , parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Firma nastawiona tylko na kasowanie pieniędzy i głucha na informacje o nierzetelnym wykonaniu zlecenia . SZCZERZE ODRADZAM TA FIRMĘ. WYBRAŁAM JA NIE DLATEGO, ZE JEST TAŃSZA BO AKURAT za montaż TYLKO 3 okien + parapety ( BEZ KOSZTÓW OKIEN) POLICZONO MI GRUBO PONAD 2 TYS ZŁOTYCH . Wyszłam z założenie że skoro zgadzam się na ich cennik montażu to mam prawo wymagać montażu zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym oraz mam prawo wymagać co najmniej PODSTAWOWEJ JAKOŚCI WYKONANIA ZAMÓWIONEJ PRZEZE MNIE USŁUGI. Tak więc szczerze odradzam ta firmę.

Helena Nowy wpis
@Oszukana klientka

Bo mialam tez do czynienia z ta Firma i do dzisiaj nie moge sie doprosić wymiany okuć okiennych które po czterech latach zardzewiały . Pan odbierający wlasnie dzisiaj telefon poinformował mnie ,ze nie wie dlaczego nic sie nie dzieje i podal mi nr. tel do P. Krzysztofa ale niestety cały dzien był nieosiągalny . Typowe. wcale nie jestem zdziwiona

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Obecnie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Monter. Na Praca.gov.pl dodano ogłoszenie 25 lipca.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku POMOCNIK MONTER STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ?
Kryn
Kandydat

Dlaczego średnio co miesiąc jest poszukiwany pracownik biurowy? Problem leży po stronie pracodawcy czy pracodawca trafia na niewłaściwe osoby?

K. Zalipski
@Kryn

Dzień dobry Pomogę może odpowiedzieć na to pytanie i rozwiać wątpliwości ???? Firma jest ciągle na etapie rozwoju a co za tym idzie potrzebuję dodatkowych pracowników do obsługi takiej ilości klientów. Pozdrawiam serdecznie.

Czy firma Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Joanna
Klient

Witam serdecznie. Mimo remontu i pełnego rozgardiaszu jaki tam aktualnie panuje obsługa bardzo miła i co najważniejsze pomocna. Udzielono mi odpowiedzi na wszystkie pytania. Owszem czekałam może nieco ponad tydzień dłużej na moje zamówienie jednak są sytuacje losowe, na które nie mamy już wpływu. Zostałam poinformowana o zaistniałej sytuacji wcześniej więc nie było dla mnie problemu. Pozdrawiam jak dla mnie firma in plus ????

Michal.D
Klient

Krótko mówiąc. Pełna profeska. Montaż okienek jak najbardziej udany. Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Szybko i bezproblemowo co mnie bardzo ucieszyło biorąc fakt, że lada chwila wyjezdzam za granicę. Dostałem to co chciałem. Mam nadzieję, że posłużą na lata. Pozdrawiam :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Carlos
@Pytanie

Pewnie że są ???? Na montaże. A integracja jest co rano przed robotą ????????????

Edyta
@Carlos

Jak rozumiesz taką integrację? Piszesz, że jest co rano przed robotą. Nie do końca wiem o co Ci może dokładnie chodzić bo podejrzewam, że codzienna integracja nie byłaby organizowana przez pracodawcę. Rozjaśnisz temat?

cieple okno

Po wielu rozmowach telefonicznych, mailach firma UNI -PLAST potraktowala naszą reklamację jak należy. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. Firma dostraczyła nam nowe skrzydła i usunęła wszystkie usterki związane z montażem. Dziękuję!!!

anonymous
@cieple okno

Dziękuję i jeszcze raz przepraszam Pani Małgosiu za przeciągnięcie i niepotrzebnie podniesione ciśnienie ;-) Pozdrawiam K.Zalipski

oszukana klientka
@anonymous

wygląda na to ,że montaż usterek to STANDARD w waszej firmie, a PRZECIĄGANIE usuwania zaserwowanych przez was bubli jest dla firmy UNI_PLAST z Lubania priorytetem...

Dagmara

Jest ktoś tu z biura? Jak się pracuje, warto składać cv?

Norbi

Czasami może nie uda sie dotrzymać terminu ale jeśli jest dobrze zrobiona praca to myślę, że warto być cierpliwym.

Nina

Miła i bardzo sympatyczna obsługa. Okna wykonane i zamontowane bardzo ładnie , świetni fachowcy widać że się znają na swoim fachu. Troszkę przeciągnięty termin realizacji Jednak warto było być cierpliwym ???? Z pewnością polecam ????

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Wiktor

Firma działa normalnie?

Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Stefan

" UNI-PLAST" ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Profesjonalne działania niektórym przeszkadzają ponieważ muszą postępować podobnie. Konkurencja nie śpi!!!

marcin kozłowski

Witam. W każdej branży jest przynajmniej 1 % reklamacji. Wykonasz 100 sztuk - 1 reklamacja. Zrobisz 10 000 sztuk x 1% to 100 sztuk reklamacji ,ale to dalej 1% !!! Jeszcze jedna uwaga robiąc komuś ANTYREKLAMĘ LUB PRZESYŁAĆ PO JEGO ADRESEM OSZCZERSTWA WARTO SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIEM I NAZWISKIEM . Pozdrawiam

Krzysztof Zalipski
@marcin kozłowski

Dziękuję Panie Marcinie , za słowa zrozumienia i obrony . Faktem jest to , że nie zawsze wszystko idzie gładko i często musimy odpowiadać , za błędy technologiczne na , które nie mamy wpływu . Jednak jako sprzedawcy danego produktu liczymy się z tym , że klient kupujący niedopracowany produkt , będzie miał do nas żal , za to , że właśnie na niego trafił pech felernego towaru . Pozdrawiam Krzysztof Zalipski

ciepłe okno

Słowa pana Zalipskiego skierowane do niektórych niezadowolonych klientów, są jak balsam na zranioną duszę. Zadzwoń do mnie, napisz maila a ja naprawię szkody. Niestety tak nie jest. Wymieniłam wiele maili z firmą UNI PLAST niestety bez skutku. Bardzo żałuję, że nie można umieścić zdjęć lub nagrań video. Z przyjemnością zrobiłabym to, aby uchronić innych przed usługami firmy Uni Plast z Lubania.

ciepłe okno

Ostrzegam wszystkich przed firmą Uni Plast!!!! Niesolidna, partacze jeśli chodzi o montaż!!!! Moje okna po dwóch latach użytkowania po prostu się zdeformowały, a pan Zalipski twierdzi, że wszystko jest ok. Problem jest tylko w optyce. "Tam nic się nie będzie działo". Czyli mam się tylko do tego przyzwyczaić. Niestety muszę wejśćna drogę sądową, aby firma potraktowała całą sprawę poważnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań - Lubań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Liczba opinii klientów firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań, to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań