Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań zapewnia kartę multisportu?

@klient DANUTA Nowy wpis

Firma żetelna, miła uprzejma, posiada profesjonalny sprzęt do pracy ipracowników przygotowanych do powierzonych obowiązków. Brawo polecam!

Klientka z Pieńska Nowy wpis

Pomimo problemów wynikających z dużym opóźnieniem w montażu jestem na tak. Ekipa montażowa pierwsza klasa. Panowie sprawnie zamontowali rolety, wszystko działa idealnie.

Zadowolony Nowy wpis

Chcialbym przeslac bardzo pozytywna opinie o panstwa firmie.Prosilem mailowo o usuniecie usterki z mojej bramy garazowej i zostalo zalatwione to szybko i profesjonalnie.Okna które bralem w komplecie z barama sa zamontowane prawidlowo i dzialaja bez zarzutu:) Dziekuje za mila współprace i pozdrawiam:)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Mariusz

Uni-Plast nie polecam, firma niesolidna, nie terminowa. Właściciel niesłowny. Umówiłem się na rozmowę w sprawie poprawek (z pracownikami nic nie mogłem załatwić, zbywali mnie, kręcili, nie oddzwaniali pomimo zapewnień kontaktu) do wykonanego montażu, i przestał odbierać telefon ode mnie. Firmę należy omijać jak się nie chce mieć kłopotów.

Nie polecam. Wziełem okna lepsze, okazało się że wciskają (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Niezadowolona

Okna jedne wyżej drugie niżej a na dodatek nie dość że krótsze to jeszcze węższe. Nie polecam

Artur

Witam, podziele sie i ja opinia o firmie UNI-PLAST. Bardzo profesjonalne podejscie do klienta od mometu rozmowy o inwestycji, przez realizacje oraz w razie potrzeby usuniecia niedociagniec pomontazowych, ktore zawsze sie zdarzaja. Okna bardzo dobrej jakosci, znakomita opieka nad klientem. Panowie montujacy okna wiedza co robia. Polecam i w przyszlosci jesli okna to w moim przypadku tylko z UNI Plast z Lubania Zreszta wystarczy porozmawiac z Szefem Firmy, Panem Krzysztofem i pierwsze wrazenie zapewne bedzie takie jak w moim przypadku. Zaufanie, profesjonalizm i kompetencja od pierwszego wejrzenia. Pozdrawiam Firme i Team

Oszukana klientka

witam . Chciałaby przestrzec przed UNI_PLAST z Lubania. Zamówiłam okna i rolety zewnętrzne , elektryczne wraz w parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Ich pracownik robił pomiary. Zamówiłam też okna , które miały być węższe od poprzednich. W związku z tym zgodziłam się aby ich pracownik za moją oczywiście odpowiednią opłata ( zgodnie z ich cennikiem) zamurował nadwyżkę oraz ją otynkował z wewnątrz jak i z zewnątrz. Oczywiście firma za każda czynność naliczyła sobie opłaty. Ja to rozumiem , nie chcę nic za darmo. Problem w tym , że za gazo-pustaki o wybranych parametrach ja płacę extra . A firma zamurowała o innych parametrach , dużo bardziej cienkie a więc o wiele tańsze. Ja ze swojej strony teraz muszę na te wybrane kawałki wkleić podwójne ocieplenie ze styropianu aby utrzymać estetykę ściany i jej wyrównanie lica ściany. W tym fazie , już mnie naraziła na dodatkowe koszta ocieplenia ściany. Płacę za grubsza ścianę dla nich aby później położyć odpowiedniej grubości styropian.Zapłaciłam za otynkowanie z wewnątrz oraz zewnątrz nowo wymurowanych murków. Firma otynkowała tylko od wewnątrz. Od zewnątrz nie tylko ,że nie otynkowała to nawet nie poobcinała pianki montażowej przy oknach. Następnym "SUPER POSUNIĘCIEM " z ich strony jest montaż zbyt wąskiego zewnętrznego parapetu zewnętrznego. Parapet opiera się o ścianę, nie ma wymaganej odległości co najmniej 3 cm. Oczywiście to nie wszystko. NAJCIEKAWSZE ZOSTAWIŁAM SOBIE W OPISIE NA KONIEC. 2 okna są zamontowane w pokoju o powierzchni 16m2 na jednej ścianie. Między oknami jest 60cm murek. A okna są zamontowane: jedno wyżej w stosunku do drugiego o CAŁE 2 CM, a poza tym JEDNO OKNO JEST ZAMONTOWANE GŁĘBIEJ W NISZY OKIENNEJ W STOSUNKU DO DRUGIEGO OKNA O 2,5-3 CM. Tak wiec parapety wewnętrzne jedne są bardziej wchodzące w głąb mieszkania niż drugie w stosunku do ściany. Jest jeszcze wiele innych nieścisłości a właściwie BUBLI wykonanych przez firmę UNI-PLAST z Lubania. Bo zamówiłam tez okno do kuchni. A tam parapet wewnętrzny i zewnętrzny zamontowane są po skosie. I wiele innych błędów w montażu. Aż się wierzyć nie chce , ze można robić tak ELEMENTARNE BŁĘDY. Próbowałam się dogadać aby dokonano poprawek. Niestety firma nie reaguje a ja sprawę kieruje do sądu. Przestrzegam wszystkich przed kupnem okien wraz z montażem z tej firmy. Dla zainteresowanych osób mam do wglądu zdjęcia okien , parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Firma nastawiona tylko na kasowanie pieniędzy i głucha na informacje o nierzetelnym wykonaniu zlecenia . SZCZERZE ODRADZAM TA FIRMĘ. WYBRAŁAM JA NIE DLATEGO, ZE JEST TAŃSZA BO AKURAT za montaż TYLKO 3 okien + parapety ( BEZ KOSZTÓW OKIEN) POLICZONO MI GRUBO PONAD 2 TYS ZŁOTYCH . Wyszłam z założenie że skoro zgadzam się na ich cennik montażu to mam prawo wymagać montażu zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym oraz mam prawo wymagać co najmniej PODSTAWOWEJ JAKOŚCI WYKONANIA ZAMÓWIONEJ PRZEZE MNIE USŁUGI. Tak więc szczerze odradzam ta firmę.

Helena
@Oszukana klientka

Bo mialam tez do czynienia z ta Firma i do dzisiaj nie moge sie doprosić wymiany okuć okiennych które po czterech latach zardzewiały . Pan odbierający wlasnie dzisiaj telefon poinformował mnie ,ze nie wie dlaczego nic sie nie dzieje i podal mi nr. tel do P. Krzysztofa ale niestety cały dzien był nieosiągalny . Typowe. wcale nie jestem zdziwiona

Kryn

Dlaczego średnio co miesiąc jest poszukiwany pracownik biurowy? Problem leży po stronie pracodawcy czy pracodawca trafia na niewłaściwe osoby?

K. Zalipski
@Kryn

Dzień dobry Pomogę może odpowiedzieć na to pytanie i rozwiać wątpliwości ???? Firma jest ciągle na etapie rozwoju a co za tym idzie potrzebuję dodatkowych pracowników do obsługi takiej ilości klientów. Pozdrawiam serdecznie.

Joanna

Witam serdecznie. Mimo remontu i pełnego rozgardiaszu jaki tam aktualnie panuje obsługa bardzo miła i co najważniejsze pomocna. Udzielono mi odpowiedzi na wszystkie pytania. Owszem czekałam może nieco ponad tydzień dłużej na moje zamówienie jednak są sytuacje losowe, na które nie mamy już wpływu. Zostałam poinformowana o zaistniałej sytuacji wcześniej więc nie było dla mnie problemu. Pozdrawiam jak dla mnie firma in plus ????

Michal.D

Krótko mówiąc. Pełna profeska. Montaż okienek jak najbardziej udany. Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Szybko i bezproblemowo co mnie bardzo ucieszyło biorąc fakt, że lada chwila wyjezdzam za granicę. Dostałem to co chciałem. Mam nadzieję, że posłużą na lata. Pozdrawiam :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Carlos

Pewnie że są ???? Na montaże. A integracja jest co rano przed robotą ????????????

Edyta
@Carlos

Jak rozumiesz taką integrację? Piszesz, że jest co rano przed robotą. Nie do końca wiem o co Ci może dokładnie chodzić bo podejrzewam, że codzienna integracja nie byłaby organizowana przez pracodawcę. Rozjaśnisz temat?

cieple okno

Po wielu rozmowach telefonicznych, mailach firma UNI -PLAST potraktowala naszą reklamację jak należy. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione. Firma dostraczyła nam nowe skrzydła i usunęła wszystkie usterki związane z montażem. Dziękuję!!!

@cieple okno

Dziękuję i jeszcze raz przepraszam Pani Małgosiu za przeciągnięcie i niepotrzebnie podniesione ciśnienie ;-) Pozdrawiam K.Zalipski

oszukana klientka
@anonymous

wygląda na to ,że montaż usterek to STANDARD w waszej firmie, a PRZECIĄGANIE usuwania zaserwowanych przez was bubli jest dla firmy UNI_PLAST z Lubania priorytetem...

Dagmara

Jest ktoś tu z biura? Jak się pracuje, warto składać cv?

Norbi

Czasami może nie uda sie dotrzymać terminu ale jeśli jest dobrze zrobiona praca to myślę, że warto być cierpliwym.

Nina

Miła i bardzo sympatyczna obsługa. Okna wykonane i zamontowane bardzo ładnie , świetni fachowcy widać że się znają na swoim fachu. Troszkę przeciągnięty termin realizacji Jednak warto było być cierpliwym ???? Z pewnością polecam ????

Wiktor

Firma działa normalnie?

Stefan

" UNI-PLAST" ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Profesjonalne działania niektórym przeszkadzają ponieważ muszą postępować podobnie. Konkurencja nie śpi!!!

marcin kozłowski

Witam. W każdej branży jest przynajmniej 1 % reklamacji. Wykonasz 100 sztuk - 1 reklamacja. Zrobisz 10 000 sztuk x 1% to 100 sztuk reklamacji ,ale to dalej 1% !!! Jeszcze jedna uwaga robiąc komuś ANTYREKLAMĘ LUB PRZESYŁAĆ PO JEGO ADRESEM OSZCZERSTWA WARTO SIĘ PODPISAĆ Z IMIENIEM I NAZWISKIEM . Pozdrawiam

Krzysztof Zalipski
@marcin kozłowski

Dziękuję Panie Marcinie , za słowa zrozumienia i obrony . Faktem jest to , że nie zawsze wszystko idzie gładko i często musimy odpowiadać , za błędy technologiczne na , które nie mamy wpływu . Jednak jako sprzedawcy danego produktu liczymy się z tym , że klient kupujący niedopracowany produkt , będzie miał do nas żal , za to , że właśnie na niego trafił pech felernego towaru . Pozdrawiam Krzysztof Zalipski

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań - Lubań

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań