Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań

klamka12

Firma nie sprawdzająca się. Nie wywiązują się z obowiązków....na dobrą naprawię okien i nieszczelnych drzwi balkonowych czekam już 2 lata. Firma w 100% nie do polecenia.

Słyszałem, że poszukują montażystów. Śmiało możesz próbować.

moops

Firma solidna,montaż szybki i dokładny przy oknach naprawdę dużej wielkości.Po tak dobrej obsłudze klienta zamówiliśmy również parapety, drzwi zewnętrzne, bramę garażową, drzwi wewnętrzne do całego domu. Ze wszystkiego jesteśmy zadowoleni. Obsługa miła, konkretna godna polecenia.

nieważne

Firma mściwa i wymaga czegoś co nie było napisane w umowie!!! Sprawę przekażę do UOKiK.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Mariusz z Sulikowa

W 2012 roku firma UNI-PLAST zamontowała na mojej budowie komplet okien, drzwi i bramę garażową. W roku następnym tj. 2013 zakupiłem u Nich również komplet drzwi wewnęrznych. Po dwóch latach użytkowania nie mam zastrzeżeń. Kontakt z firmą bardzo dobry, po przeprowadzce ewentualne poprawki regulacji okien w ciągu 1-2 dni od telefonu. Firma solidna, uczciwa i godna polecenia.

DETEKTYW

UWAGA!!! DWA OSTATNIE WPISY SĄ SPONSOROWANE!

Łukasz

Z pewnością możemy z żona polecić firmę Uni-plast jako firmę solidna. Panowie w biurze bardzo kompetentni obsłużyli nas, montaż przebiegł sprawnie i bez stresu. Jedyne nad czym powinien popracować to o wcześniejszym informowaniu klienta o montażu :) Zdecydowaliśmy sie na zamowienie okien, drzwi i bram garażowych do nasze świeżo wybudowanego domku ponieważ większość naszych sąsiadów zamówiło okna w tej firmie. Łukasz z Boleslawca

Klientka

W tym roku firma zamknęła mi całą budowę. Do bramy garażowej i drzwi, nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko było wykonane solidnie. Co do okien, produkt sam w sobie spełnił moje oczekiwania. Fakt faktem, że okna trzeba było wyregulować i to dwukrotnie (po pierwszym telefonie monterzy pojawili się po kilku dniach, natomiast na drugą regulację musiałam poczekać ponad tydzień, o czym zostałam poinformowana telefonicznie, bo panów akurat nie było na miejscu). Z czystym sumieniem mogłabym polecić firmę znajomym.

Krzysztof Zalipski
@Klientka

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających tą stronę . W odpowiedzi na wpis dotyczący bram i zarzuty Pana , w kierunku naszej firmy odpowiedź jest tylko jedna . W tym roku nie mieliśmy jeszcze klienta , który kupiłby bramy w takim zestawieniu z oknami i drzwiami, a tym bardziej 2 szt . Rozumiem, że konkurencja jest , była i będzie, ale nigdy nie zrozumiem tego, iż w walce o klienta niektóre z firm nie potrafią inaczej przedstawić i zachęcić do swoich produktów przekazując wiedzę na ich temat . Skupiają się raczej na czymś bardziej płytkim a mianowicie na zasianiu ziarenka niepewności w głowie potencjalnego klienta względem uczciwości i rzetelności firm , z którymi konkurują jest to moim zdaniem mało profesjonalne , jednak każdy ma swoje sposoby na zdobycie zaufania i sprzedania się jak najlepiej potrafi. Właśnie takie zasiane ziarenko w postaci tego forum i nieprawdziwego, oczerniającego nas wpisu na temat jakości naszych bram nakłoniło naszego klienta do wykonania telefonu pełnego obaw czy faktycznie powierzone zadanie wstawienia bramy garażowej zakupionej w naszej firmie nie będzie produktem drugiej jakości . Dziś Pan Andrzej przekonał się, podobnie jak wielu innych naszych klientów,że staramy się wykonywać swoja pracę czysto i profesjonalnie . Nie twierdzę oczywiście, że nasi monterzy czy też osoby pracujące w biurze są nieomylne i nie popełniły nigdy żadnego błędu . Mając tak dużą ilość klientów czasem zdarzy się czegoś nie dopilnować i choć bardzo szanujemy naszą pracę, a przede wszystkim naszych klientów, to musimy się czasem troszkę potłumaczyć :) Zawsze uważam, że z każdej, nawet najgorszej sytuacji można wyjść z twarzą i rozwiązać problem bez większych trudności , wystarczy po prostu , spokojnie porozmawiać :) Serdecznie pozdrawiam i zapraszam wszystkich zainteresowanych naszymi produktami do odwiedzenia naszej strony www.uni-plast.eu gdzie znajdują się również referencje od firm które od wielu lat współpracują z nasza firmą . Z poważaniem Krzysztof Zalipski

niezdowolony

Masakra, kupiłem w tej firmie dwie bramy segmentowe, badziewie takie że szkoda pisać, uszczelki w przeszkleniach za krótkie, a drzwi przejściowe to wo gule badziew, nie dość że źle zmontowane to obcierają i wicher przez nie wieje, segmenty krzywe, przeszklenia parują, jakość tych bram jest tragiczna, a montaż pozostawia wiele do życzenia, już niewsporne o reklamacjach, jak zapłaciłeś to po tobie, zapomnij o jakichkolwiek poprawkach, do gościa ciężko się dodzwonić. To co napisałem to tylko ułamek wszystkiego, nie jest to tylko moja opinia, mój znajomy też tam kupił i miał jeszcze lepsze przygody. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Pogranicznik

Jest to niesolidna firma .Prace wykonywane przez psełdo fachowców są wykonywane byle jak i bez znajomości zasad budowlanych.Nigdy nie polecił bym tej firmy nawet wrogowi bo ich arogancja i brak wiedzy ogólnej doprowadza do szewskich pasji osoby które korzystały z usług tej "firmy uduś"

ciepłe okno
@Pogranicznik

Jak ja dobrze znam te przemiłe wypowiedzi pana Zalipskiego. Postramy się, żeby wszystko było dobrze. Jeszcze raz ostrzegam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań - Lubań

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe " UNI-PLAST" Krzysztof Zalipski Lubań