Bard Centrum Gier

Wrocław

Opinie o Bard Centrum Gier

maliwn

przesadzasz, ważne że wchodzi w topowy biznes i zarabiasz, a są możliwośxci bo teraz wróciła moda na tego typu rozrywkę i rynek się mocno nasyca, korzystaj

absolut

Umowy śmieciowe, wyjątkowo wredna szefowa, traktowanie pracownika jak śmiecia. Grafik jest mniej więcej równie pewny co prognoza pogody. Mój ulubiony przypadek - kierownik dzwoniący o 1 w nocy z tekstem "wiesz co, jutro jednak przyjdź do pracy".

Lars

Nie polecam. Kolejna firma która zatrudnia ludzi na śmieciowe umowy i ma kosmiczne wymagania (kilkumiesięczne przyuczenie do zawodu). Zarobki minimalne.

Wylie Times

Firma przyjmuje tylko studentów za grosze, na śmieciowe umowy, rotacja jak na karuzeli (aktualnie szukają 3 handlowców bo im uciekli) !!! Generalnie strata czasu !!! Rekrutację prowadzi sama właścicielka która nie ma o tym pojęcia i jest strasznie grymaśna.

cole burns

Praca na śmieciową umowę zlecenia za prawie minimalną krajową. Rozmowa kwalifikacyjna 3 -stopniowa polegająca na słuchaniu marudzenia właścicielki i zapewniania jej o swoim nieograniczonym poświęceniu dla firmy. TRAGEDIA !!! Babka nawet nie przeczytała mojego CV !!!

Zostaw opinię o Bard Centrum Gier - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bard Centrum Gier