Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" Małgorzata Kostrowska

Będzin

Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" Małgorzata Kostrowska

Opinie o Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" Małgorzata Kostrowska

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Hanna

Od długiego czasu nie pojawiła się żadna nowa opinia na temat pracy dla firmy Biuro Tłumaczeń "ADVANCE". Czy od ostatniego czasu zaszły w firmie zmiany? Aktualnie firma poszukuje tłumaczy ze znajomością j.francuskiego. Praca w formie zdalnej od poniedziałku do piątku od g. 8.00-16.00. Pracodawca zapewnia stałe zlecenia oraz ciekawe projekty tłumaczeniowe. Poszukiwani są również pracownicy biurowi do siedziby firmy. Aktualne oferty znajdują się pod linkiem http://www.advance-mk.pl/tlumaczenia%20praca.html Czy uważacie te oferty za interesujące? Może już ktoś z Was pracuje dla firmy Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" i chciałby się podzielić opinią?

Micka15

Polecam. Ciekawe tematy jak i obszerne. Można liczyć na ciągłość zleceń. Z zapłatami ze strony Biura nie było problemów.

Zostaw opinię o Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" Małgorzata Kostrowska - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" Małgorzata Kostrowska