Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" Małgorzata Kostrowska

Będzin

Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" Małgorzata Kostrowska

Opinie o Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" Małgorzata Kostrowska

Hanna

Od długiego czasu nie pojawiła się żadna nowa opinia na temat pracy dla firmy Biuro Tłumaczeń "ADVANCE". Czy od ostatniego czasu zaszły w firmie zmiany? Aktualnie firma poszukuje tłumaczy ze znajomością j.francuskiego. Praca w formie zdalnej od poniedziałku do piątku od g. 8.00-16.00. Pracodawca zapewnia stałe zlecenia oraz ciekawe projekty tłumaczeniowe. Poszukiwani są również pracownicy biurowi do siedziby firmy. Aktualne oferty znajdują się pod linkiem http://www.advance-mk.pl/tlumaczenia%20praca.html Czy uważacie te oferty za interesujące? Może już ktoś z Was pracuje dla firmy Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" i chciałby się podzielić opinią?

Micka15

Polecam. Ciekawe tematy jak i obszerne. Można liczyć na ciągłość zleceń. Z zapłatami ze strony Biura nie było problemów.

Zostaw opinię o Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" Małgorzata Kostrowska - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Tłumaczeń "ADVANCE" Małgorzata Kostrowska