PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Lublin

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

rik

SKLEP ORLIK na tatarach jest jeszcze gorszy wlascicielka wynajmuje dodatkowych ochroniarzy ktorzy bija klijetow okradaja i jej to pasuje strach przejsc ale ta pani nie ma sobie nic do zarzucenia powinni zlikwidowac te sklepy to nie jest polski sklep

dyscyplinarna

Teraz już wiem na pewno, że prawo stoi po stronie pracownika. Nie bójcie się iść do sądu jeśli pani Sz. zrobiła was w jajo. Właściciele pseudo polskiego sklepu orlik to ludzie , którzy wierza w to, że mogą stworzyć własne prawo pracy i że wszyscy będa go przestrzegać. Niestety pomyłka! mam nadzieję , że mój przypadek da im do myślenia i przestaną oszukiwać, choć szczerze w to wątpię, bo znam ich mentalność. A! i juz nie jestem "dyscyplinarna"! Juhhhuuu!!!!!!!!

dyscyplinarna

Przekręty tak powinna sie ta firma nazywać, wiem bo pracowałam. Omijac szerokim łukiem. To mój pierwszy NEGATYW o pracy i "pracodawcy" na go worku. Nie pracujcie tam, jeśli nie chcecie potem po sądach się bujać!!

gal anonim

o czym piszesz wera? widzałaś dziewczyny na hutniczej w orliku? robią za najniższą i myślisz że ktoś z ZARZĄDU im stawke podniesie? może i tak bo trzepia nadgodziny w maksymalnych ilościach chyba a i w święta robią! Polski sklep?? W 1 i 3 maja czynny i dziweczyny stoją chyba że juz przeszły na własność pracodawcy i są jego rodziną i dlatego pracować mogą. Dla mnie żenada a nie polskość.wyzysk i brak kultury na sklepie. i te portrety jak w czerwonym muzeum.

Na pewno lepiej u obcych w marketach pracować niż w tym "polskim" sklepie. Nie bez kozery polskim z małej litery. ile się tam nasłuchałem obraźliwych rzeczy o innych wyznaniach i nacjach to pojęcie przechodzi. współczuję osobom zatrudnionym.

koza

ło boże nie przypominajcie mi tego sklepu pracowałam tam to był normalnie koszmar.Ciągle jakieś czepianie sie to żle tamto niedobrze człowiek miał tego dosyć.Głowa mi skakała a p.kierownik jeszcze do mnie ty stara cholero .Dziad stary! żeby ci głowa spadła w najmniej oczekiwanym momencie [usunięte przez moderatora]

major

Sklep ORLIK przy ulicy Brzeskiej1 w Lublinie ''Polski sklep''jak tak mają wyglądać polskie sklepy to uchowaj nas od nich Panie Boże . Kierowniczka strasznie zachłanna ,stare drożdżówki każe sprzedawać tak jak świeże poza tym każe ścierać daty ważności zmywaczem do paznokci z produktów spożywczych i puszcza w obieg oby zarobić. Wiadomo,że czasy dla wielu są trudne ale taka pazerność to już przesada!Nie liczcie w tym sklepie na zrozumienie i człowieczeństwo i na tolerancję dla innych wyznań. Możecie za to co dzień słuchać głupich i nudnych [usunięte przez moderatora] kawałów!!!

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE