Gliwice

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "COMBAT" SPÓŁKA CYWILNA IWONA, MARYLA I WOJCIECH SIEPIETOWSCY

AntyCombat

witam, jeśli interesuje cię praca za 700 zł po przepracowaniu 250 h miesięcznie w dodatku na umowę o dzieło to na pewno jest to twoja wymarzona praca, ja szczerze nie polecam (szkoda czasu i nerwów).

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "COMBAT" SPÓŁKA CYWILNA IWONA, MARYLA I WOJCIECH SIEPIETOWSCY - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "COMBAT" SPÓŁKA CYWILNA IWONA, MARYLA I WOJCIECH SIEPIETOWSCY