"Lespin" Sp. z o.o. Kontrola, windykacja

Legnica

Opinie o "Lespin" Sp. z o.o. Kontrola, windykacja

ewa

PODOBA MI SIE PRACA NP ,KONTROLERA ,PONIEWAZ LESPIN NIE MOBINGUJE KONTROLEROW ,TAK JAK TO ROBILA FIRMA ARSEN BO TO CO ROBILA FIRMA ARSEN TO BYL KOSZMAR ,(usunięte przez administratora) A FIRMA LESPIN JEST U MNIE NA DUZY PLUS ,CHOC MALE ZAROBKI ,BO NIE TO SIE LICZY ,LICZY SIE CZLOWIEK ,KTORY PRACUJE W TRUDNYCH WARUNKACH (usunięte przez administratora)LESPIN TAK TRZYMAJCIE SZANUJCIE KONTROLEROW ,BO ICH PRACA W AUTOBUSACH TO WYSTARCZAJACY STRES

Zostaw opinię o "Lespin" Sp. z o.o. Kontrola, windykacja - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Lespin" Sp. z o.o. Kontrola, windykacja