Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek Kozia Góra

Nowa kozia góra 40, 99307 nowa kozia góra

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek Kozia Góra

PrzedstawicielH

Odradzam wszystkim podjecie pracy w charakterze przedstawiciela handlowego w tej firmie.Pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej zapewnia ze zapewni wszelkiego rodzaju narzedzia pracy przedstawicielowi.W rzeczywistosci jest zupelnie inaczej (brak jakiejkolwiek reakcji na obserwacje rynku przez przedstawiciela) nie ma szans na tworzenie narzedzi w postaci cen (sztywny cennik bez mozliwosci zblizenia sie do konkurencyjnych firm). Po nie wykonaniu planu sprzedazowego liczcie sie z tym, ze w terenie podjedzie inny pracownik i wreczy wam wypowiedzenie z uzasadnieniem braku wynikow pracy ( jak robic wynik bez reakcji na posuniecia konkurencji i trzymanie sie wersji tu cytuje: ,, i tak masz niskie ceny" dla porownania ceny konkurencji byly nizsze na tym samym asortymencie.)Wypowiedzenie pracy bez jakiejkolwiek rozmowy motywujacej z szefem... Nikomu nie zycze takiego potraktowania przez pracodawce jakiego ja doswiadczylem.

Czy twoim zdaniem firma Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek Kozia Góra jest dobrym i solidnym pracodawcą? Dodaj opinię i napisz szczerze co myślisz o tym miejscu pracy.

Zostaw opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek Kozia Góra - Nowa kozia góra 40, 99307 nowa kozia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek Kozia Góra