Janik & Popielec Usługi Gastronomiczne s.c.- Pizza Kiler

Płock

Opinie o Janik & Popielec Usługi Gastronomiczne s.c.- Pizza Kiler

Ktośtam

Zamówione kebaby były zimne i niezgodne z treścią zamówienia. Kebaby które miały być z sosem czosnkowym były z sosem tysiąca wysp. Dwa kebaby miały być z serem- sera nie zauważyłyśmy z koleżankami nawet przez chwile :) Placek tortilla był totalnie suchy, zimny i nawet odrobine nie przysmażony albo podgrzany. Gdy zgłosilysmy problem obsłudze Pani stwierdziła ze " to trudno" ze takie kebaby dostałyśmy. Masakra i robienie sobie jaj z ludzi którzy płaca za zamówione jedzenie które tak czy inaczej nie jest takie jak powinno. Odradzam!!

Zostaw opinię o Janik & Popielec Usługi Gastronomiczne s.c.- Pizza Kiler - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janik & Popielec Usługi Gastronomiczne s.c.- Pizza Kiler