AS P.P.U. Adam Sulewski

Gdańsk

Opinie o AS P.P.U. Adam Sulewski

Obecny pracownik

Nie polecam pracy u nich. Strata czasu i pieniędzy.

Zachęcamy byłychpracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!Jak wygląda praca w firmie AS P.P.U. Adam Sulewski , mieliście z nią doświadczenie?

Ex
@admin 25.07.2016 10:23

Porażka. Wyżej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż d...mają . Ludzi mają za śmieci . Jak może to utnie godz za byle bzdurę Odradzam. Praca dla ludzi którzy w ogóle się nie szanują .

Zostaw opinię o AS P.P.U. Adam Sulewski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AS P.P.U. Adam Sulewski