Moris Cafe Tomasz Moroz, Krzysztof Mendel s.c.

Siemianowice Śląskie

Opinie o Moris Cafe Tomasz Moroz, Krzysztof Mendel s.c.

gola
użytkownik zarejestrowany

kochani macie jakieś info czy ta kawiarnia istnieje jeszcze?

andrzej b.

Potwierdzam negatywne opinie o tej firmie. "Prezesi" podczas 1-wszego kontaktu wydają się super ludźmi kontaktowi, elokwentni, konkretni... niestety kolejny czas diametralnie psuje te 1-wsze wrażenie... ze wszystkiego i wszystkich chcą wycisnąć jak najwięcej dając jak najmniej od siebie. Z czasem kontakt, rozmowa z "Prezesami" jest ciężki... nawet przez telefon, którego potrafią specjalnie nie odbierać jak widzą kto dzwoni. Nie polecam tej firmy i tych Panów.

K.K

pracowałem tam 2 tygodnie, firma kogucik, koleś naciągacz, za 2 tygodnie pracy wypłacił mi 200zł i dziwił się, że mu samochodu nie umyłem...nie tracić czasu, totalna porażka, pozdrawiam Krzysztof

leon

Znowu u Was oferta pracy???Przeciez jakies 2 miesiace temu na region południowy szukaliscie.W sumie nie dziwota jak nadal sa takie warunki zatrudnienie jak wczesniej.2-4 tys. wynagrodzenie???????2 tysiace zgadza sie,ale brutto i umowa smieciowa,nie polecam

niezadowolony

Witam, pracowałem z tej firmie kilka miesięcy i nie polecam. Obaj prezesi kombinują tylko jak tu najmniej zapłacić za pracownika - na początku przez długi okres umowa o dzieło (bez ubezpieczenia itp) później proszę się nie łudzić umowy o prace nie będzie tylko dalsze kombinacje jak najwięcej wycisnąć z pracownika na umowie "śmieciowej"... Poza tym ciężko się z prezesami dogadać, wymagają dziwnych rzeczy, mają swoje śmieszne wizje. Podczas rozmowy o pracę wydawali się super konkretni itd a później się okazało zupełnie inaczej. Sama praca ok ale kontakt z prezesami jest pokręcony i każdego następnego dnia jest gorzej...

Zostaw opinię o Moris Cafe Tomasz Moroz, Krzysztof Mendel s.c. - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moris Cafe Tomasz Moroz, Krzysztof Mendel s.c.