OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH

Gliwice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH
2 4 6 1

Opinie o OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH

Nie

Zalatwienie świadczenia trwa niewiarygodnie dlugo. Dajesz papiery slyszysz, ze wszystko sie zgadza proszę czekać na decyzje. Mija ponad miesiac, dopiero jak sie sam sobą zainteresujesz, okazuje sie ze jednak papiery są nie tak. Samemu sie je donosi po czym nadal czekam i przy okazji zalatwiania innej sprawy okazuje się ze czegos innego brakuje i dopiero przy zapytaniu to wyszło. Cztery Panie mnie ogolnie przyjmowaly, kazda mowi co innego, jedna zaprzecza drugiej. Przykre jest to ze chce sie uzyskac pomoc a nawer jasnej informacji nie da sie uzyskac. Az strach pomyśleć ile czekaja inni ktorzy nie interweniuja.

już nie

Mobbing na każdym kroku. Im wyższy status w firmie tym wyższy poziom zaburzeń i nienawiści do człowieka. Szczególnie dział pomocy środowiskowej góruje tutaj. Kierownik od lata ta sama, afera za aferą. Lubi knuć, oszukiwać, kłamać ludzi.Kiedyś nawet zwolniła się ze stanowiska jej zastępca. Krzyczała na korytarzu ty kłamczucho. Ludziom podaje różne wersję, tak ich ze sobą skłóca. Zastraszanie, kłamstwa i manipulacje to jej metoda. Tak od lat. Spraw o mobbing wiele. Zawsze zamiatane pod dywan. Dyrektor wtóruje takim poczynaniom. Jej to na rękę. Unikać jak ognia tego miejsca. Chyba, że ktoś lubi uczucie poniżenia i poniewierania to tu się odnajdzie.

Zostaw opinię o OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH - Gliwice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH