Creative Media ” oddział PPH „FAM” Sp.z.o.o

Opinie o Creative Media ” oddział PPH „FAM” Sp.z.o.o

Ojojoj

Najgorsza agencja reklamowa z jaką miałem do czynienia. Zarobki - nieważne na ile się z tobą umówią, i tak prezes cie będzie negocjował. wykręcał się od płatności. Szacunek dla klienta i pracownika - zero. Kreatywną to oni mają księgowość, bo na pewno nie pomysły. Odradzam i pracownikom i klientom.

Mamy nadzieję, że znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w Creative Media ” oddział PPH „FAM” Sp.z.o.o . Każda opinia ma znaczenie!

Koco
@admin 24.07.2016 11:31

Pracowałam w Creative Media przez jakiś czas w 2015 i wszystkim osobom odradzam to miejsce. Już nie mówię o poniżających zarobkach i "prezesa" Artura Beck. Ale ta firma to zwykły przekręt. Takich wałków jakie robią na klientach nie widziałam nigdzie. Naciągactwo, fałszowanie faktur kosztowych, "walenie" wszystkich wokół na kasę to tam normalność. A wszystko wsparte wiernymi sługusami (usunięte przez administratora)Nie polecam tam pracy nikomu. O mobbingu i ciągłym molestowaniu nie wspomnę. I "prezes" nawet nie próbuje tego kryć. Uciekajcie jak najdalej.

Zostaw opinię o Creative Media ” oddział PPH „FAM” Sp.z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creative Media ” oddział PPH „FAM” Sp.z.o.o