MAG Polska

Radom

Opinie o MAG Polska

poiuy

super, że dają możliwość pracy osobom niepełnosprawnym, zawsze takie firmy zyskują w moich oczach. Tylko ogłoszenie jest juz bardzo długo, nie jestem pewna czy jest aktualne

db

Dopiero teraz przeczytałam opinię,ale dla innych wyjasnienia,że f-ra była wystawiona na niewłaściwa firmę.A zachowanie właściciela PAW TRANS kłóciło się z mianem przedsiębiorcy.

Paw-Trans

Fima Mag p.Dorota unika kontaktu faktura 21 dni po terminie śmieszni wyjaśnienia i obiecanki a kasa nadal nie przelana

Zostaw opinię o MAG Polska - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAG Polska