Impuls Call Center

Płońsk

Opinie o Impuls Call Center

Panorama Firm

Zapraszam do współpracy w naszym call center - Eniro Polska - Umowa o pracę 3000 zł brutto podstawy na start + premie za wyniki. Korporacja więc nikt nie będzie nad Wami stał tylko uczył jak sobie radzić z klientami

Joanna

W call center usługi telemarketingowe, co ty nie powiesz ? Chodzi mi co dokładnie sprzedaje się i czy w ogóle biuro funkcjonuje, bo słyszałam, że już nie ma w Płońsku tego biura

Joanna

A co oni w ogóle sprzedają ? Garnki czy co ? Jest jeszcze w ogóle te biuro ?

kamil

@paweł mi sie wydaje, że na podwyżkę tak samo jak i na awans to trzeba po prostu zasłużyć i jakoś wykazać się w firmie, bo jak inaczej chcesz to osiągnąc, na łądne oczy to nie bardzo chyba. Co do samych podwyżek to też jestem ciekawa jak dużej tej podwyżki mozna się sodziewać czy ponad 3% to będzie czy nie?

paweł

a jak to wszystko wygląda jeśli chodzi konkretnie o to, żeby dostać podwyżkę u nich, to jakieś konkretne rzeczy trzeba wtedy spełniać czy jak to wygląda wszystko? koniecznie dajcie znać jak to wygląda i czy można iśc do nich do biura i o wzystko wypytać czy lepej nie ryzykowac z tym za bardzo? jakie macie opinie?

szukająca pracy

ja pracowałam jako konsultantka telefoniczna i mam doświadczenie można się jeszcze u nich przyjąć w płońsku ?

To znaczy ,że firma juz nie istnieje?

Witam, Czy firma jeszcze istnieje?może ma ktoś namiary do koordynatorów w sprawie pracy? w internecie nie mogę znaleźć

rachi

Może w impuls CC robi się inaczej, czasem zdarza sie, że umowy podpisuje sie wstecz, ale jak tu jest to nie wiem, bo tez szukam pracy.

damian

Dziwne pytanie o tą stawke wynagrodzenia, przecież zawsze ustala się stawke i podpisuje umowę przed podjęciem pracy, także stawka powinna już tam być, w razie czego można nie popisać.

hihi

ciekawe czemu zmienili nazwę:D

zzzzzzz

tak, istnienie pod nazwą Sanek Sp.zoo i nadal szukają nowych osób :D

jaaaaaaaa

Czy ta firma jeszcze istnieje??

jauay93

Panowie udają biznesmenów,a nie potrafia wyjśc z twarzą z sytuacji żeby ludziom wypłacic należyte pieniądze!!!! napewno nie są bezkarni,bo musza oddac pracownikom,którzy na nich pracowali.

tk

Tragedia. Nie wyplacaja ostatniej pensji pracownikom, ktorzy odejdą z firmy, a jak placili to na stazu wiecej zarobisz

mała30

masakra jest w tej firmie.nie polecam nikomu-nawet największemu wrogowi...

zawiedziona

Oj ludzie normalnie katastrofa z tą firmą umowy na 2 tygodnie można sprzedawć i tak się wyleci. więc uważajcie długo tam się nie zabawi. no chyba że ktoś panom w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wejdzie to może i tak

Proszę cię, chyba mniej już płacić nie można;/

anonimowa

słyszałam, że w innych cc jest jeszcze gorzej tak i praca i tyle, zawsze można ładować łapatami ;) niestety tu trzeba sprzedawać telefonicznie inaczej nie oplaca się firmie dużo takich firm plajtuje, bo nie mają sprzedaży nic dziwnego że tak cisną

Napiszę tak, może sprzedaż jako tako nie jest trudna ale wszystko zależy od podejścia pracodawcy;/ Niestety w Impulsie tak was cisną najlepiej żeby sprzedawać dziennie po 10 usług wtedy Panowie byli by zadowoleni!!!!! Tam można nie wytrzymać psychicznie przez Panów [usunięte przez moderatora] a nie przez ludzi którym się sprzedaje!!!!! A jeszcze żeby było śmieszniej tak z was ściągają kasę że głowa mała... ale co tu się dziwić ,,Warszawiaczki""

ktosss

Żal mi was...Ja tez tam pracowałam i mimo tego że nie nadawałam się do tej pracy i sama odeszłam bardzo serdecznie pozdrawiam ( usunięte przez administratora )

aaanonim

Powiem szczerze, że pracowałam tak około 3-4 miesięcy w ICC. Nigdy nie mogłam powiedzieć złego słowa na Prezesów i atmosferę jaka tam panowała( usunięte przez administratora )

normalna

Narzekanie lekiem na całe zło :) Jak było napisane wyżej praca nie dla każdego i nie rozumiem osób które się nie sprawdziły a dostały szanse że teraz wyzywają oczywiście podpisując się "anonim" od "oszustów". Pensje na czas, a zarabia się tyle ile się sprzedaje - co za nowość w sprzedaży :))))

od 11-19/ 13-21 idź na rozmowę przecież rozmowa do niczego nie zobowiązuje... Ale ja np nie byłam zadowolona z tej pracy

Napiszcie coś jeszcze ciekawego bo w poniedziałek idę na rozmowę w sprawie pracy. W jakich godzinach jest praca? w Płońsku.

Faktycznie rzeczywistość szybko weryfikuje kto się do pracy nadaje a kto nie. Zarabiają osoby które potrafią sprzedawać i szybko ogarniają a nie ci co myślą że pozjadali wszystkie rozumy. Jak ktoś przychodzi posiedzieć przez 8 godzin to niech się nie dziwi że niewiele zarabia. Ale jak widać wiele osób szuka pracy \"urzędowej\" gdzie za siedzenie i nic nie robienie się bierze kasę. Powodzenia.

ŻAL!!!! nie polecam!!!!!!!!!! ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Impuls Call Center - Płońsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impuls Call Center