Lido Apartamenty

Sarbinowo

Opinie o Lido Apartamenty

anias823

Powiedzcie mi proszę czy te apartamenty jeszcze funkcjonują ? Numery podane na stronie nie działają.... Byłam w zeszłym roku i chciałam jechać tam również w tym roku, ale nie ma z nimi żadnego kontaktu. Pomoże ktoś ?? :-) Pozdrawiam

calimero

totalna porażka oszuści opóźnienia wypłat, transfer pieniędzy między spółkami powiązanymi, grube przekręty, ja podziękowałem za współpracę, poza tym chyba prokuratura siedzi na nich tylko ciężko im podobno coś udowodnić

Ed

Nie ma pracy tak dobrej żeby nie można było znaleźć lepszej - ot cały sekret odejścia.

Ed

Otóż to ! zamiast zajmowac się pierdołami lepiej robić swoje - LIDO ma dobry Zespół, bywały dni lepsze i gorsze ale trzymają się ze sobą i to jest ważne. Nie zgadzam się z tym że kadra kierownicza jest zła. Mam stamtąd tylko dobre wspomnienia. pozdrawiam

mcs

Witam, 3 lata temu pracowalem w Lido. Powiem tak, napatrzylem sie tam na wiele rzeczy. Zaczynajac od Pani L. "kierowniczki recepcji", ktora nie posiadala za grosz zmyslu kierowniczego, byla falszywa, do prezesow robila maslane oczka i w podstepny sposob pozbyla sie poprzedniej dyrektorki hotelu poprzez manipulacje. Inny zatrudniony pracownik, zajmujacy sie sprzedaza apartamentow, pomimo ze ma/mial narzeczona, zdradzal ja na lewo i prawo z innymi pracownicami oraz potencjalnymi klientkami apartamentow. 90% kadry to moralne dno. Jezeli chodzi o place, to rewelacji nie bylo + umowa na zlecenie. Szczerze odradzam, jezeli ktos nie chce sie stresowac i ogladac obrazkow jakie przedtawilem u gory. Pozdrawiam!

Kamil

Witam, czy ktoś z Państwa pracował w Lido Apartamenty w Sarbinowie? Widzę, że robią nabór pracowników i chciałem złozyć CV ale dosyć częste te nabory więc wolę wiedzieć, czy płacą, jaka jest atmosfera i czy warto wogóle się zainteresować tą firmą, itp?

Zostaw opinię o Lido Apartamenty - Sarbinowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lido Apartamenty