Multi rtv agd - szczecin

Koniowo

Opinie o Multi rtv agd - szczecin

no zdjecia pierwsza klasa. ludzace do tych z wiocha.pl a jesli chodzi o ta cala firme to widac w tym momencie, ze o tym kto jest wiesniakiem, nie decyduje miejsce zamieszkanie, a to co ten ktos soba prezentuje, albo i nie prezentuje! panstwo (usunięte przez administratora)prezentuje soba buractwo pierwszej klasy, teraz sklep po sklepie jest zamykany, a jeszcze niedawno jak tam siedzialem, to plany podobne do tych Solorza, hahaha! ciekawe gdzie pani S bedzie pracowala. moze w firmie z tej reklamy, co pewien pan na jej koncu mowi \"no, a teraz mowia do mnie panie kierowniku\". aczkolwiek watpie, bo w kolejce do niej po jedzenie raczej nikt by sie ustawil, bo odpycha fejsem swoim na dzien dobry. to juz lepiej zjesc hamburgera z psa w jakiejs budce.

Zostaw opinię o Multi rtv agd - szczecin - Koniowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi rtv agd - szczecin