VERITAS MAREK ADAM TALARCZYK

Karlino

Opinie o VERITAS MAREK ADAM TALARCZYK

ja_mak

Witam zainteresowanych , Pracuje w badaniach od 15 lat , tyle samo mam do czynienia z Koordynatorami , uważam Pana Marka za solidnego koordynatora, zawsze mogłem na niego liczyć ,przysłowiowo stawał na głowie aby łagodzić sprawę jak zawodzili ankieterzy ( a ta grupa w zachodniopomorskim to tragedia). Osobowość bardzo sumienna , trzymająca się zasad,pracowita , poświęcająca dużo czasu na doskonalenie się . Uważam go za jednego z najlepszych koordynatorów w badaniach w tym województwie . Janusz M

Stern

VERITAS prowadzona przez Marka Adama Talarczyk jest jedną z najlepszych firm na rynku badań marketingowych. Praca na umowę zlecenie co nas w pełni satysfakcjonuje! Oczywiście po gruntownym przygotowaniu oraz wyposażeniu we właściwe narzędzia służące wykonywaniu pracy. POLECAM, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o VERITAS MAREK ADAM TALARCZYK - Karlino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VERITAS MAREK ADAM TALARCZYK