Wydawnictwo IBIS Izabela Napierała

Żychlin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 28 ocen.

Opinie o Wydawnictwo IBIS Izabela Napierała

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo IBIS Izabela Napierała

Julita
użytkownik zarejestrowany

@remig, posiadasz jeszcze jakieś inne ważne informacje dotyczące zatrudnienia? Piszesz, że jest stabilne, więc Wydawnictwo IBIS Izabela Napierała, oferują umowy o pracę? Ktoś z obecnych na forum, orientuje się czy teraz zatrudniają pracowników?

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

remig
użytkownik zarejestrowany

po prostu ludzie mogą liczyć na stabilne zatrudnienie z którego po prostu nie rezygnują. Pozdrawiam.

Tomek F.M.

....ja to osobiście napisałem i nadal potwierdzam choć już tam nie pracuję. Pozdrawiam wszystkich żalących się.

anonim

anonim - 2011-02-11 13:23:20 Ja osobiście gdyby ktoś napisał \ Normalnie ta wiadomość jest tak ładnie, porawnie napisana, że tylko (usunięte przez administratora) lub sama szefowa(usunięte przez administratora) mogły ją napisać. Co przykro wam, że ludzie was obsmarowują. Taka prawda. Traktujecie ludzi jak "śmieci" i dziwicie się że was krytykują. Mają rację. Żerujecie na wysokim bezrobociu. A jak ludzie będą mieli pracę to przyjdą czsy, że p.Iza będzie robiła skład a (usunięte przez administratora) będzie świecić płyty i drukować na SM a jej kolega (???) (usunięte przez administratora) zrobi okładki na Hoerauffie. Przyjdą jeszcze takie czasy, że będziecie prosić ludzi, żeby przyszli do pracy.

anonim

Ja osobiście gdyby ktoś napisał "podejżanie" przez "Ż" to też bym go nie przyjął. Szczególnie do takiej pracy. Ja pracuję w tej firmie od 3 miesięcy i o nic nie musiałem się prosić: z umową przyszli sami, sami zarejestrowali mnie w ZUS i wyrejestrowali z PUP, dostałem wynagrodzenia na czas (bez jednego dnia spóźnienia) i nawet premie i nadgodziny. Życzyłbym każdemu takiego traktowania a byłem już w kilku firmach i wiem jak się traktuje ludzi. pozdrawiam.

canon

wiecie co,ja poprostu się dowiedziałem,że maja tam pracę o byłem tam zasiegnać jezyka.i od razu mnie uderzyło jakieś ukryte podstepne traktowanie z góry i to nie wiadomo nawet przez kogo,bo siedzą sobie jakies dziewuszki i właściwie to ani z Tą Szefową nie mozna sie spotkać,niby jest jakis kierownik,co wydaje dyspozycje ale tez sie nie ujawnia.Pewnie ja wyglądam za barddzo podjżanie dla nich,może pomyśleli ,że ja z kontoli jakiejś próbuję się dostać do nich do pracy.całość wyglada podejrzanie i ktoś powinien sie temu przyjżeć.Na co idą pieniążki z Unii Europejkiej i z dotacji na wypłaty dla przyjetych do pracy z tak zwanego bezrobociai kto na tym korzysta ,bo napewno nie Ci Obywatele na dole.należy się przygladać takim sprawom i patrzeć co to dalej z tego bedzie?bo jak znam życie to za pewien czas jak to się zdarza czesto oglasza się upadłość firmy i wykupiją nieruchomości tutaj przygotowane osoby ,że tak nazwę po krótce w czarnych kapeluszach.daję mierny,bo miernie grają .nie maja porostu klasy i wszystko.

anonim
użytkownik zarejestrowany

annimous - 2010-02-21 22:24:23 to skandal tyle pracy za taka gotówkę i tych premii nie widać a jak mają byc wypłacane to zwalniaja pracownika i gdzie tu inspekcja pracy- skandal A za jaka prace konkretnie ci wisza?

annimous

to skandal tyle pracy za taka gotówkę i tych premii nie widać a jak mają byc wypłacane to zwalniaja pracownika i gdzie tu inspekcja pracy- skandal

Zostaw opinię o Wydawnictwo IBIS Izabela Napierała - Żychlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo IBIS Izabela Napierała