Alter Art

Opinie o Alter Art

spawacz 136

mam takie tylko zdanie o tej firmie jak na razie że są oszołomy bo jak biorą pracowników do pracy i nie wiedza c sie dzieje w danej firmie wysyłają pracowników a n na miejscu ich nie chcą tylko za wszystko gnebią i myśla ze maja dziecko przed sobą a oni zamiast za pracownikiem stanąć to od razu zwalniaja bo sie słuchaja jakis oszołomów po szkołach i tyle ta firma jest chyba prowadzona przez jakiś amatorów którzy tylko chca kase robic jedno powiem nie polecam ich nikomu kto ma rodzine na utrzymaniu

OBCY

Firma generalnie nie WYPŁACALNA JAKIŚ PALANT OBRACA CUDZYMI PIENIĘDZMI

Zostaw opinię o Alter Art - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alter Art