"KRYSTROM" Krystyna Kściuczyk

Pszczyna

Opinie o "KRYSTROM" Krystyna Kściuczyk

klemens

firma zajmuje się meblami do wnętrz, fajnie, ze robią na wymiar.

Jenum
@klemens 21.04.2016 10:56
firma zajmuje się meblami do wnętrz, fajnie, ze robią na wymiar.

pomyłka firma zajmuje się transportem międzynarodowym

alek

mijać szerokim łukiem masakra

były kierowca

Jak najbardziej na tak! gorąco polecam tego pracodawce. Pan Roman jak i spedytorzy nie zostawią kierowcy na 'pastwę losu' jak chcecie jeździć to tylko KRYSTROM.

bernard
@były kierowca 08.10.2014 22:17
Jak najbardziej na tak! gorąco polecam tego pracodawce. Pan Roman jak i spedytorzy nie zostawią kierowcy na 'pastwę losu&#...

to bzdury co ty piszesz.W firmie totalna inwiligacja a spedytor Macik to zwykły kołek

ONE

Firma godna polecenia, właściciel sprawę stawia jasno i określa proste i zrozumiałe warunki.

Zostaw opinię o "KRYSTROM" Krystyna Kściuczyk - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "KRYSTROM" Krystyna Kściuczyk