Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

tax

hmmm... - 2012-11-26 09:02:07 Raporty raportami a ja chciałbym się dołączyć do kolegów powyżej tzn potwierdzam, że barbakan to najlepsza sieć jeśli ktoś chce naprawdę zarabiać i nie niszczyć auta. Jeśli ktoś ma wątpliwości to odpowiedz jest jedna - barbakan. Pozdrawiam Żałosna próba zmiany tematu. Gdybyś cokolwiek wiedział o barbulandii to nie pisałbyś takich pierdół. Zresztą twoje wpisy i tak nic nie zmienią, bo zarówno śmieciarz z koniarzem, jak i galerianin ze swoim przy (usunięte przez administratora) asem przyjmą każdego, kto się im nawinie.Ale wiesz co? Ja się im nawet nie dziwie, bo każdy będąc na ich miejscu robiłby to samo :)

hmmm...

geniusz

icar - 2012-11-11 18:25:12 co się dziwisz jak co drugie auto na ulicy w weekend to icar.Jak gośc ma w kogoś wjechać lub wymusić pierwszeństwo to prawie pewne że to będzie w icara.My nie narzekamy bo ubezpieczalnie płacą odszkodowanie za utracone dochody zgodnie z wykazem z kasy fiskalnej minus amortyzacja i paliwo.Skoro robię 9-12 tys obrotu to policz sobie ile wypłacają mi kasy za postój na technologiczną naprawę pojazdu "geniuszu"hahahahhaha . To dopiero przygłup.Zdecydowana większość kolizji jest z winy przewozu osłów zapatrzonych w świętą navi, a wtedy ubezpieczalnia wypłaca wielkie 'G' A skoro robisz 9-12 tys obrotu, to gdzie te twoje raporty kłamliwy śmieciu?Jeden taryfiarz miał odwagę pokazać real taksówki, a ty żenujący naciągaczu, tylko piszesz bajeczki dla naiwniaków.

do ic

ic - 2012-10-23 22:51:47 geniuszu chcesz żeby taki osiołek jak ja uczył cie ekonomii?Na taksówce część kosztów jest stała a część uzależniona od przejechanych kilometrów.Zakładam że robię obrót większy o 3 tys.(ty 6 ja 9).Ty robisz przy tym 3 tys km(oby,bo twoje 2,5 zł/km to tylko prawda powstała na skutek powtarzania w koło tego samego kłamstwa).Ja na 9 tys robię ok.5300 km.Różnicy mamy 2300 km co daje nam 800zł. Z moich 9 tys zostaje:9000zł-1000 zus-500 abonament-1900pb/lpg-500zł pierdoły=5100zł na miesiąc. Teraz ty:6000-1000zus-500opłata dla dyrektora d/s produkcji filmów i przedstawień teatralnych,aktorowi,filantropowi,mecenasowi sztuki w jednej osobie-1100pb/lpg-300 pierdoły=3100. Z tego co zostało 3 tys wydajesz na życie bo zakładam że twoja pani też coś zarabia wiec na nowe auto wakacje i amortyzacje zostaje ci 100zł a mnie 2100zł.Dla mnie różnica jest widoczna. Gdzie ten kłamliwy śmieć o nicku "ic" ?? Jakiś taxiarz wkleił kilka realnych raportów i zatkał ryja temu naganiaczowi frajerów do szmaciarzy? Pisałeś ile robisz obrotu, a nie stać cię na skaner,aparat,czy telefon do zrobienia fotek tych wydruków i udowodnienia, że masz odrobinę honoru? Wyliczenia, założenia, oskarżenia i filozofowanie na forum to twoja wizytówka, a tu nagle okazuje się, że ty jesteś tylko żałosnym i żenującym śmieciem.Takie godne pogardy - zero :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
marcin

... - 2012-11-25 20:29:49 jedynie barbakan? jedynie 500 abonament i 700 aut,obkleją Cie jak idiotę naklejkami i dadzą do czytania kretyński biuletyn ,koniorz i kubeł od stycznia podniosą na 550 a Ty sie martw .....Piszesz tak bo pewnie jesteś z icara a to nie prawda. Barbakan jest ok. Utargi najlepsze z wszystkich sieci a prezesi bardzo spoko i dbają o interes kierowcy.

...

taxiii

Teraz tylko jedynie barbakan icar duzo aut coraz wiekszy czas czekania na zlecenie co przy tych stawkach jest bardzo zle. Mega podobnie juz tez ilosc aut doprowadzila do dlugiego oczekiwania. Jedynie barbakan zawsze slup podtratuje i radio tez smiga.

tax

A ja myślę ,że niczego nie analizowałeś, tylko tak klikasz w tą klawiaturę bez sensu.Gdyby było inaczej, to zauważyłbyś zapewne w jakich miesiącach miały miejsce te niższe obroty.Słyszałeś coś o wakacjach, urlopie, chorobie, kolizji ? Skoro podczas swojej "wnikliwej" analizy nie potrafisz wziąć pod uwagę takich banałów, to przeanalizuj może lepiej oferty pracy na kasie w supermarkecie.

zainteresowany

do zainteresowanego - 2012-11-25 00:38:43 Spadaj złotówo! Jak myślisz, że kogoś sprowokujesz do durnej dyskusji to się mylisz. Twoje wyliczenia i analiza zarobków świadczy o tym, że spędziłeś już wiele lat na taksówce więc nie ściemniaj że jesteś " zainteresowany " Ja po roku jeżdżenia nie kalkuluję tak dokładnie jak ty. Ale tak z innej beczki : "barbasłan" Właśnie wróciłem po 8h jazdy zrobiłem 400zł obrotu przy 190km. Uważam, że jest ok choć mogło by być lepiej. Średnia w miesiącu za dniówkę to 340zł ( 8h ) przy średnio 150km. I tak jak kolega kilka postów wyżej uważam, że te godziwe zarobki mamy dzięki spoko prezesom którzy dbają o nasz interes. Hheheh wiele takich wpisów tu jest co nie? Dawaj dalej zdesperowany taksiarzu..... Podszywaj się pod "zainteresowanego" i rób wyliczenia lepsze od rostowskiego a na pewno będziesz bardzo wiarygodny:)powtarzam jeszcze raz - nigdy nigdzie (jeszcze) nie jeździłem - taki mam charakter, że wszystko dokładnie analizuję zanim podejmę decyzję - moje wyliczenia są banalnie proste - mnożenie, dzielenie - nie wierzę, że Ty tak nie kalkulujesz w trakcie swojej pracy - dobra analiza to podstawa - wklejone wcześniej raporty - widziałem i wolałem dopytać - przerażające są 2 z nich gdzie gość miał obrót 4-5 tys za miesiąc !! więc wolę dopytać czy jak narzucę sobie taki to a taki rytm pracy to czy utrzymam średnią większą niż z tych wklejonych raportów. I pomyśl zanim pomówisz mnie o działanie ma rzecz Icar-a - chyba nie krytykowałbym wyników jakie tam się robi ...

bez sciemy

te pierdoły niby zainteresowanego to tylko odwrócenie uwagi od raportów wklejonych strone wcześniej przez taryfiarza.szczekały icaruski jak to robią 9-12 tysiecy obrotu a taxiarze tylko stoją na postojach to wkleił im gość czarno na białym jak to tylko stoi na postoju.zatkał im koleś ryjki i już o tym nie szczekaja na forum bo wkleić nie ma co żaden z nich.no dawać łgarze swoje raporciki z kokosów o których pisaliście wielokrotnie.to podobna paplanina do tej z ostatnich wpisów.robisz w barbulandii po 7-8 tysiaków?wklej to na forum i bedzie wiadomo a nie ściemniaj bo klawiatura przyjmie wszystko.jak coś piszecie to udowodnijcie a nie róbcie nikomu wody z mózgu kłamczuszki :) szacun dla gościa od raportów.przynajmniej jeden miał odwagę coś udowodnić.czego ty niby zainteresowany jeszcze chcesz.linka otworzyc nie potrafisz? picpaste.com/674c00d359450c26bf6702c544a0d6fe.jpg

zainteresowany

....... - 2012-11-24 20:32:20 Ja w barbakanie robię około 8-9tys obrotu za 200h przy 3200-3400km. Polecam tą sieć. Mili kierowcy i przede wszystkim uczciwi perezesi! A to bardzo ważne bo jak prezesi są nastawieni tylko na zysk i nie dbają o interes kierowców to możesz zapomnieć o godziwych zarobkach w normalnym czasie pracy. Polecam zamówić barbakan i porozmawiać z kierowcą - myślę, że powtórzy moją ocenę sytuacji. Nie daj się nabrać na jakieś dziwne twory typu icar! Tam cię wydoją do zera!wierzę, że interesujący mnie wynik można zrobić w Barbakanie, ale podane wyżej obroty to raczej marzenie ściętej głowy - chciałbym się mylić,ale raczej nie jest to możliwe - wychodzi km średnio jakieś 2,50- 2,60 zł/km, średni obrót na godzinę ok 42 - 43 zł i musiałbyś zrobić ponad 1,5 zł na godzinę utrzymując wszystkie parametry przez cały miesiąc. Musiałbyś jeździć tylko nocami - nie mając jakichkolwiek przestojów i chwytać kursy zawsze bez wracania do miasta co raczej jest nie możliwe, ale inaczej skopałaby Ci się średnia za km. Brdzo chciałbym aby to była prawda ... nie miałbym jakiegokolwiek dylematu co do sieci i obaw o przyszłe zyski :-)

.......

.......

Przy takich założeniach zrobisz 6000 i 2500 km. Ale gdybyś podzielił czas pracy w tygodniu na 2 tury ( np 5 godzin rano, przerwa i 5 popołudniu - bardzo to upierdliwy system pracy, szczerze mówiąc) plus w weekendy pojeździłbyś trochę dłużej to 7000 zł zrobisz i więcej, a kilometrów około 3000. Ja tak robię jak potrzebuję więcej kasy i da się sprawdziłem.

zainteresowany

ogromne dzięki za konkretne odpowiedzi - myślę, że wynik jaki podajecie tzn. 8 tys obrotu za 220-240 h to trochę zawyżony wynik, ale mnie interesuje 7 tys zł obrotu za 250 h więc powinno być ok - dla zainteresowanych - moje założenia co obrotu, czasu jazdy i ilości zleceń są ciężkie do zrealizowania w Icarze, wiem to od kilku zaufanych znajomych, którzy tam jeżdżą- jeśli więc moje założenia są do zrealizowania w Barbakabie a według tego co piszecie to z sporą nawiązką to wnioski są oczywiste.

Artur barbakan

idz do barbakanu duzo zlecen mysle ze na czystko jak kursy z wsiadek na postoju ci sie poskladaja to obrot spokojnie 8 tys. I masz czasowke barbakan polecam przyjmuja caly czas

MAREK

w barbakanie za 220-240h w miesiącu zrobisz ( jak się postarasz ) 8tys zł obrotu przy 3500km. Pozdrawiam P.s. a w icarze w tym samym czasie zrobisz 10tys obrotu przy 3000km. :)

x

raporty wkleił taxiarz z jakiejs sieci.ja mam podobnie ale tak on jak i ja na pewno nie za 8 godzin dziennie.ustawowe 176 godzin miesięcznie nie dadzą ci dochodu. trzeba siedziec w aucie sporo więcej.takie akty a bajki to tylko w icarze

zainteresowany

ciężko to znaczy ile przy takim trybie jazdy jak napisałem mogę zrobić obrotu i ile kilometrów zrobić trzeba na ten obrót. Obroty Icara - ilość zleceń i wartość tych zleceń znam doskonale - kilku znajomych tam jeździ, nie powalają mnie na ziemię ich kalkulacje więc szukam czegoś innego - zaznaczam, że ja tam nigdy nie jeździłem - generalnie nigdy nigdzie nie jeździłem. Nie interesuje mnie ile obrotu w Barbakanie robiło się 4-5 lat temu bo 4-5 lat temu to ja nawet nie myślałem o jeździe na taxi - w tedy to ja dawałem dobrze taksówką zarobić zawsze płacąc na "okrągło" - ale czasy się zmieniają a żyć trzeba.

zainteresowany - 2012-11-23 19:07:21 Witam prośba to osób z Barbakanu. Chcąc jedzić w skali tygodnia 4 x w ciągu dnia po 10 h + 2 razy w tygodniu nocki (weekendowe) też po 10 h jaki mogę zrobić obrót +/- w tej sieci ?? ile km średnio przejechać trzeba na obrót 7000 tys zł. Będę wdzięczny za konkretne odpowiedzi ??jako nowy G zarobisz jak w każdej sieci.ale w icarze zrobisz po 9-12 tys obrotu bez problemu.tak przynajmniej piszą.więc wal w ciemno na Przewoz

Taxiorz

Kolego raczej w Barbakanie ciężko Ci będzie zobaczeć obrót w granicach 7tys.Takie obroty robiło się 4-5lat temu,a teraz jedynie Icaritasy jak twierdzą robią po 8-9tys.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR