Inventim

Kraków

Opinie o Inventim

tomek

Nie ma żadnych nowych rerutacji, a jeśli chodzi o poprzednie to o jakie stanowisko chodziło? Na pewno widełki nie zmieniły się jakoś bardzo, ale warto wysłac do nich CV, bo zawsze bedzie ono w bazie konktaktowej.

zonk

Nie polecam. Pracowalam tam, szef jest despotą, ktory traktuję swoich pracownikow jak swoja własnośc. Oszustwa podatkowe i z wysokością pensji, część na umowię a reszta na fikcyjne umowy albo do kieszeni. Ciągłe opóźnienia z wypłatą. Pracy ogrom i wieczne siedzenie do 22 w pracy!

Zostaw opinię o Inventim - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inventim