Auchan Polska Sp. z.o.o.

Kraków

Opinie o Auchan Polska Sp. z.o.o.

popej
użytkownik zarejestrowany

Wydaje mi się, że wcale nie są to złe warunki zatrudnienia, nie w każdej firmie można zarobić 1800 złotych czy też 2000 złotych, A w tej firmie nie ma z tym problemu, w szczególności jeszcze jak się trafi dobrze i wyrobi na premię, jest to zawsze bardzo ciekawy dodatek dla każdego pracownika tej firmy.

krzysiek

Tak właśnie jest w auchan

Krakus

Pracodawca kiepski, można sie tam zatrudnic na kilka m-cy, szukając w tym czasie normalnej pracy. System wynagrodzeń dziwny i niesprawiedliwy: pracownicy z większym starzem maja podstawę wynagrodzenia niższą, niż nowozatrudniani ( ja miałem jeszcze w październiku 2014 1750 brutto,pracowałem od wrzesnia 2013 zaś zatrudnieni w 2014 - 1800 bruttio. Przez rok max premia to było 33 zł brutto, bony na święta - śmieszne- 150 zł na boże narodzenie i 100 na wielkanoc. Do tego jedno wielkie pranie mózgów jak w sekcie - tzw szkolenia z "wizji auchan" czy z Valauchan (akcjonariat pracowniczy) Wszustkim radzę - szukajcie lepiej normalnej pracy

Zostaw opinię o Auchan Polska Sp. z.o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska Sp. z.o.o.