Kreator Imprez Catering

Bielsko biała

Opinie o Kreator Imprez Catering

Juro

Ja również czekam @Krysia na jakąś ofertę pracy do nich.

Ania

Pracowałam tam jako kelnerka i powiem tak była bardzo zadowolona firma na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym warto pracowac oraz korzystać z ich usług.Pozdrawiam szefa (usunięte przez administratora)

Edek

Robiliśmy wesele w tej firmie było super godni polecenia świetna obsługa ubrani tak samo więc estetycznie super no i na prawdę śmigali profesjonalizm widac odrazu

Marta

Bardzo dobra firma miła atmosfera w pracy i bardzo dobrze robia wesela z wysoko jakościowych produktów i wszystko swieże Polecam

Zostaw opinię o Kreator Imprez Catering - Bielsko biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kreator Imprez Catering