Restauracja Krokodyl

Opinie o Restauracja Krokodyl

byłem tu na kuchni.......

Powiem tak,nawet gdy lokal jest zamknięty to firma cały czas prosperuje.....krótko jeżeli chodzi o zespół,czyli między innymi A.Mel...n i M Ż...a panowie dziekuję że miałem zaszczyt z wami pracować niedość że wiedza to wporządku szefowie.....jest to restauracja kturą będę miło wspominał do końca moich dni bo pracowało si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pamiętajmy że miłą atmosferę tworzą ludzie a nie ustrój polityczny firmy.....

karola

anonim' podjejrzewam, ze pewnie beda szukac bo teraz zaczyna sie dla nich taki najelpszy okres wiec zloz cv

Nikka

obrzydliwe jedzenie - kiepski kucharz

Ola4

Restauracja Krokodyl jest dobra na mniejsze przyjęcia 40 do 50 osób i nie w lipcu .My zdecydowaliśmy się na większe przyjęcie weselne i tuż przed weselem okazało się ,że stoły nie pomieszczą się w sali kominkowej jak planowane było ,więc były zastawione w dużej sali z filarami, Niestety nie miało to już takiego uroku. Uważam,że sala z filarami lepsza by była na zabawę taneczną. Jedzenie było dobre ale drogie. Wesele było latem, było bardzo gorąco powyżej 25 st, a w restauracji była dużo dużo większa temperatura , to był piekarnik, miałam wrażenie że chcą nas ugotować, nie działała klimatyzacja- to karygodne, natomiast w kuchni mieli chłodno, jak to możliwe?? Myślę, że obsługa chciała nas jak najszybciej spławić, wszyscy goście byli bardzo spoceni po kilku tańcach, po kilku kieliszkach pijani, szok, nigdy więcej tam nie pójdę nawet na herbatę. Jestem rozczarowana. Wesela trzeba robić w miejscach sprawdzonych. I na koniec Uwaga! Nie należy spieszyć się z zapłatą końcową, można wówczas reklamować cokolwiek ,a jak już całość zapłacona to wypad.

Zawsze w tej restauracji staraliśmy się pracować na najwyższych obrotach-teraz tam już nie pracuję ale w Krokodylu jest poziom i warto go mieć w CV, dobre jedzenie -świetni kucharze i każdy wie co ma robić.

kelner

Ja wspominam to miejsce jako bardzo pozytywne doświadczenie.NA pewno obsługa była na najwyższym poziomie.

MARTYNA

Witam! W tej restauracji spedzilem dokladnie 3 miesiace temu 2010 roku najpiekniejsze chwile w swoim zyciu... Byl to lokal ktory wybraliśmy z żoną na przyjęcie po slubie cywilnym... Obsługa niesamowita, wszystko dograne w jak najmniejszym szczególe... potrawy dobrane naprawde konkretnie,obsluga niesamowita i profesjonalna...klimatyczne miejsce...do dzis dnia to wspominamy... Polecam gorąco tam napradwe trzeba być ... Pozdrawiamy obsługę i właścicieli.

Zostaw opinię o Restauracja Krokodyl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Krokodyl