Walsh Western BV Tilburg Holandia

Tilburg

Opinie o Walsh Western BV Tilburg Holandia

stanioo

ale jakie dokładnie sa te zarobki? nie widze też ofert prcy do ncih, gdzie mogłybybyć podane własnie te stawki, wiec skąd masz w ogóle informacje o tym..

edi

Obecnie tam pracuje a moje zdanie o tej firmie: irlandzki cyrk z polskimi malpami.Pozdro

pracowalam tam pol roku i niestety nie mam nic dobrego do powiedzenia o tej firmie. ciagle problemy z iloscia przepracowanych godzin co za tym idzie wieczne dopominanie sie o nalezne pieniadze, uklady miedzy pracownikami a szefostwem,w zasadzie lepiej nie liczyc ze ktos doceni twoja rzetelna prace, polacy szczegolnie lubia dochodzic swojego w tej firmie innymi drogami.. nic dziwnego, big boss'owie to [usunięte przez moderatora],pijacy ktorzy tylko na terenie swojej firmy nosza glowy do gory [usunięet przez modertaora]naiwnych i glupich polakow.. dla mnie sa smieszni..nawet ich nie stac na dobre samochody..ha ha.. nie polecam..firma bez przyszlosci..

ja pracuje tam w ochronie i tez nie jest kolorowo..... "zapominaja" o przelaniu pieniedzy, ciagly stres i ogolnie nie polecam

w tej firmie jest coraz gorzej odkad polacy dosyali sie na stanowiska.Jedno próbuje byc lepsze od drugiego.Jezdza po ludziach jak po [usunięte przez admina] ,wiedzac ze ciezko z pracą szmacą ludzi!!!!!!!!!!!!nie polecam. najgorsze jest to ze tez pracowali przez biura posrednicze![usunięte przez admina]to juz całkiem sie w głowie przewróciło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie polecam bo to banda [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Walsh Western BV Tilburg Holandia - Tilburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walsh Western BV Tilburg Holandia