F.H.U. Zalewski Arkadiusz

Olsztyn

Opinie o F.H.U. Zalewski Arkadiusz

informator

Bardzo dobra atmosfera w pracy, ciężko znaleźć drugą firmę gdzie współpraca przebiegałaby w tak dobry sposób.

zadowolony klient

Jako broker energetyczny bardzo atrakcyjna firma z referencjami klientów. Jako pracodawca w/g handlowca który mnie obsługuje od 3 lat też bardzo uczciwa. Myślę ,że mogę polecić .

trajan

najistotniejsze jest to, żeby swoje wynagrodzenie dostać w terminie i oni z tego się wywiązują, ponadto dobre wyniki przekładają się faktycznie na spoko atmo w pracy

marek

Rzetelna firma, rozliczenia zawsze na czas.

niezalezny

Bardzo dobra atmosfera szczegolnie ze sa wyniki

niezależny

współpracowaliśmy - trzeba przyznać że uczciwość co do rozliczeń jest stawiana na pierwszym miejscu a w sumie wszyscy pracujemy dla pieniędzy

handlowiec

ok wszystko w temacie

kolo

super i bardzo uczciwie

Zostaw opinię o F.H.U. Zalewski Arkadiusz - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Zalewski Arkadiusz