Optim - Biuro Rachunkowe Emilia Kras

Zgierz

Opinie o Optim - Biuro Rachunkowe Emilia Kras

zyz

Złodzieje. Zero odpowiedzialnosci za błędy biura. Nie polecam.

Radosław

Witam! Jestem technikiem rachunkowości, dzisiaj byłem w tym biurze z zapytaniem o pracę. Właścicielka jest osobą nieprzyjazną, idzie na łatwiznę, zaprzecza sama sobie (np. mówi, że jeśli będzie szukać pracownika to tylko z doświadczeniem, gdyż uczenie nowo przyjętego pracownika jest mozolne i długotrwałe a jednocześnie zgadza się z tym, że ani szkoła policealna ani studia wyższe nie przygotowują pod kątem praktycznej nauki zawodu). Jest osobą o bardzo niskim poziomie kultury osobistej (stwierdziła, że to czego uczyłem się w szkole mogę sobie wsadzić wiadomo gdzie). Nie polecam pracy w takim miejscu i takiego przełożonego nikomu nie życzę a pracownikom tego biura mogę tylko współczuć.

Zostaw opinię o Optim - Biuro Rachunkowe Emilia Kras - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optim - Biuro Rachunkowe Emilia Kras